Veregrupp määrab sinu isikupära?

16
49005
Tagasi
Järgmine

Veregrupp A

Foto: Net Wellness
Foto: Net Wellness

Kuigi selle veregrupiga inimesed on väliselt rahulikud, on neil väga kõrged standardid, nad kipuvad olema perfektsionistid ja tundub, et neil on terasest närvid, samas sisemiselt on nad väga närvilised ning muretsejad. Selle veregrupiga inimesed on kõikidest veregruppidest kõige kunstipärasemad. Samas on nad häbelikud, kohusetundlikud, usaldusväärsed ja muidu tundlikud. Reeglina on nad loomult introverdid, stabiilsed ja mõtlikud. Nad on head kuulajad, tundlikud värvidele ja ümbritsevale. Nad tahavad olla moekad ning kannavad tihti viimase trendi riideid, samas ei ole nad kunagi toretsevalt või kirevalt riides. Neile meeldib romantiline olustik ning põgenevad tihtilugu reaalsuse eest  oma fantaasiamaailma.

Lisaks on nad koostööaltid, nutikad, kirglikud ja targad. Tihtilugu koguvad nad oma kannatustekarikasse palju, et ainult teistega kenasti läbi saada ja hoiavad oma emotsioone tagasi, aga kui see karikas ükskord üle hakkab ajama, siis plahvatavad korralikult. Veel võivad paljud selle veregrupiga inimesed olla pinges, kannatamatud ning neil võib esineda unehäireid. Kuigi A-veregrupiga inimesed on võimelised olema liidrid, ei ole neil soovitav liidripositsiooni võtta, seda tänu nende “keeruka” stressitaluvussüsteemi eripära tõttu. Näiteks Jaapanis töötab palju A-veregrupiga inimesi just teadustööde kallal ja on keskendunud meditsiini, majanduse, tootmise parendamisele.  Näiteks nende meditsiini- ning mikrofloora uuringud on ühed parimad ning piinliku täpsusega terves maailmas. Nad on pehmelt öeldes perfektsionistid. Seda omadust on ilmselgelt märgata ka kõikide nende elektroonikatoodete viimistluses, olgu selleks siis telerid või odavamad autod, mida algselt toodeti USAs.

A-veregrupiga inimestel on reeglina tundlikum keha. Liiga palju stressi mõjub laastavalt just selle veregrupiga inimeste immuunsüsteemile. Sellele veregrupile on loomupärane vähene maohape ja seda sünnist saadik, seega erilist tähelepanu peab pöörama loomsete valkude söömisel, et endale liiga ei teeks. Seega hapendatud ja kääritatud toidud ja joogid on siinkohal suureks abiks ning võiksid olla iga A-veregrupiga inimese “peab olema” toidunimekirjas, sest need aitavad hoida seedekulgla korras. Kui vaadata uuesti jaapanlasi, siis ei ole üldse üllatav, et nad kasutavad oma toitudes palju fermenteeritud tooteid nagu Miso ja Natto, sest need aitavad kaasa valkude seedimisele. Samas söövad nad palju ka toorest kala, mida on tegelikult küpsetatust hulga lihtsam seedida.

 • Parimad omadused: konservatiivsed, introvertsed, vaoshoitud, kannatlikud, täpsed ja perfektsionistid.
 • Halvimad omadused: kangekaelsed, kinnisideede küüsis, pinges ja isepäised.
 • Levinud elukutsed: raamatupidaja, raamatukoguhoidja, majandusteadlane, kirjanik, programmeerija, kollase ajakirjanduse kolumnist või ajakirjanik.
 • Tuntud A-grupiga inimesed: George H. W. Bush, Ayumi Hamasaki, O.J. Simpson, Britney Spears, Alan Alda, Adolf Hitler, Lyndon B. Johnson, Richard Nixon, Jet Li, Maki Nomiya, Rick James
Tagasi
Järgmine

Kui leiad, et meie tegevus väärib sinu toetust, siis oleme sulle sinu toetuse eest ülimalt tänulikud. Oma toetust saad jagada sinule sobiva pangalingi kaudu ning kasuta selleks rekvisiite: Hingepeegel OÜ a/a EE247700771001908595 (LHV) või EE212200221058508715 (Swedbank) ja selgitusse kirjuta: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.
Iga kolme kuu tagant: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, loosime oma toetajate vahel tänutäheks välja väikesed kingitused. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

lhv seb swed nordea

 

16 KOMMENTAARI

 1. AB – “halvimad omadused: nad ei anna kunagi midagi andeks” , paraku on teine omadus selle põhjuseks – ei unusta kunagi midagi ära (võib öelda, et kahjuks).
  Paljud on mulle öelnud, et olen nagu elav märkmik.
  Sobivuse kohta võin öelda, et Teistele sobin Nede arust väga.
  Ja kui nüüd see tõesti veregrupist oleneb, siis tõeliselt olen rahul sellega, et mul ei ole kunagi, kunagi olnud igav.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi