candlelight

Sõnal on jõud, mis omab energiat – sinu mõjutamiseks. Seda me teame. Sõna tekitab emotsioone, emotsioonid tundeid, tunded mõjutavad sind ja sind ümbritsevat – elu. Sümbolism, sama mis sõnaga. Sümbolid omavad energiat, seega ka mõju kellegi, millegi üle või suhtes.

Kõike seda, kui mitte teadlikult siis alateadlikult. Alateadlikud sõnumid mõjutavad vast isegi rohkem, kui teadlikud, sest sa ei tea, et sa need endasse imad. Kui tead, et on võimalus manipulatsiooniks, siis see sind mõjutada ei saa.

Kes omavad suurkorporatsioone, meediat, meelelahutust, jne? Kellel on kõige suurem publik?

Üks ja sama ringkond. Mida suurem tsentraliseeritus, koondatus ja publik, seda lihtsam kontroll. Kontroll oma publiku üle.

Mida presenteerida oma publikule? Eesmärki, soovunelmat. Uut Maailmakorda – New World Order. Kuidas? Läbi energia – sõnade, sümbolite, muusika, kontrolli, jne.

Kingi endale 9 minutit oma elust ja vaata

Suurkorporatsioonid manipuleerivad sinuga läbi nägemis- ja kuulmismeele. Läbi alateadvuse.

Läbi toidu. Läbi toiduga manipuleerimise – GMO, toidulisandid, asendajad, jt. Läbi tavameditsiini, olmekaubanduse. Fluoriid, aspartaam, neotaam jt. mürgid.

Suurenda oma võimalikkuse vaatevälja.

Sulle on õpetatud, et üks inimene ei suuda üksi midagi teha, korda saata midagi, mis laiemas pildis mõju omaks.

“Sa võid kottpimedas süüdata küünla ja hetkega täidab selle valgus terve ruumi. Kuid mitte kunagi ei saa see juhtuda vastupidi!”

Ka üks hääl suudab midagi muuta. Miljonite hääled – muuta maailma.

Eelmine artikkelAjaleht Sakala: Vaimulike kuulumine vabamüürlaste hulka tekitab küsimärke.
Järgmine artikkelKui sind on maha kantud – näita neile!

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi