Veregrupp määrab sinu isikupära?

16
49091
Tagasi
Järgmine

Veregrupp B

Foto: Net Wellness
Foto: Net Wellness

B-veregruppi kuuluvad inimesed on sihikindlad ning kindlameelsed. Nad on inimesed, kes viivad alati alustatu lõpule, võtku see neil nii kaua aega kui vaja, nad ei anna enne alla, kui on oma eesmärgi saavutanud. Nad on individualistid ning nad leiavad ise oma tee siin elus.

On eesmärgile pühendunud ning ambitsioonikad. Nad on sõbralikud ja väga võluvad. Nad oskavad väga hästi lugeda inimesi ning vajadusel pakkuda tuge. Nad on välimuse suhtes kriitilised (mitte enda välimuse) ning maailmas on väga vähe asju, mis neid üldse morjendada suudaks. Nad on impulsiivsed individualistid, kes rajavad sageli oma elutee ise. On väga tugevad ning optimistlikud inimesed.

B-grupiga inimesed kipuvad olema rohkem tasakaalukad ja tähelepanelikud, lisaks on nad oma loomult ambitsioonikamad kui O-veregrupiga inimesed. Neil on hästi arenenud empaatiavõime ning nad mõistavad kiiresti teisi ning nende seisukohti, samas on nad tihti kõhklevad ja ei julge nad teiste seisukohtadele vastu hakata või ümber lükata. Nad on nagu kameelionid, muutliku ja paindliku loomuga ning see teeb neist suurepärased sõbrad.

 • Parimad omadused: loomingulised, kirglikud, loomaarmastajad, optimistlikud, paindlikud ja individualistlikud.
 • Halvimad omadused: unustajad, vastutustundetud ja enesekesksed.
 • Levinud elukutsed: kokk, juuksur, militaarjuht, saatejuht, ajakirjanik
 • Tuntud B-grupiga inimesed: Akira Kurosawa, Jack Nicholson, Luciano Pavarotti, Tom Selleck, Mia Farrow, Paul McCartney, Leonardo DiCaprio, Vince Young
Tagasi
Järgmine

Kui leiad, et meie tegevus väärib sinu toetust, siis oleme sulle sinu toetuse eest ülimalt tänulikud. Oma toetust saad jagada sinule sobiva pangalingi kaudu ning kasuta selleks rekvisiite: Hingepeegel OÜ a/a EE247700771001908595 (LHV) või EE212200221058508715 (Swedbank) ja selgitusse kirjuta: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.
Iga kolme kuu tagant: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, loosime oma toetajate vahel tänutäheks välja väikesed kingitused. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

lhv seb swed nordea

 

16 KOMMENTAARI

 1. AB – “halvimad omadused: nad ei anna kunagi midagi andeks” , paraku on teine omadus selle põhjuseks – ei unusta kunagi midagi ära (võib öelda, et kahjuks).
  Paljud on mulle öelnud, et olen nagu elav märkmik.
  Sobivuse kohta võin öelda, et Teistele sobin Nede arust väga.
  Ja kui nüüd see tõesti veregrupist oleneb, siis tõeliselt olen rahul sellega, et mul ei ole kunagi, kunagi olnud igav.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi