VIDEO! Carmen Pritsoni raamat «Manifesto» aitab õppida uuesti unistama

0
347

Carmen Pritsoni raamat «Manifesto» aitab õppida uuesti unistama ja seadma eesmärke. Raamat on hea tööriist, mis aitab lugejal jõuda lähemale nendele eesmärkidele, millest lugeja ehk juba ammu on unistanud, aga pole mingil põhjusel veel saavutanud.

Carmen on kindel, et manifesteerides tulevikku on vaja aru saada enda julgusest, reaalsetest võimalustest ja pingutust nõudvatest tegevustest, sest iga meie mõte on homse päeva emotsioon ja seejärel tegevus. Carmen kutsub raamatus olema oma tegevuste ja tulemuste autor.

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS, IGA 6 KUU TAGANT: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid. Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715. Selgitusse: "Hingepeegli toetuseks" ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud".

Eelmine artikkelMonika Palm: naerata valjusti!
Järgmine artikkelLisatud maagiline harjutus! Tänulikkus on su parim sõber

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi