Hingepeegli hõrk šokolaadivahukook, mida sa pole veel saanud

0
6268

1Rahustav ja maitsev kooslus

Mõni päev tahaks saada “midagi eriti head” ja midagi magusat, samas ei ole sa kindel, mis see “midagi head” olla võiks, eks? Naised saavad aru, millest räägin… Kutsun sind proovima meie imelist šokolaadivahukooki, mis viib sul lihtsalt keele alla ja vaigistab sinu otsingud “millegi heale”.

Tegemist on äärmiselt maitsva ja rikkaliku šokolaadikoogiga, millel on küljes oma kiiks, sest koogis olen kokku viidud kardemoni ja kakao, mis võib sulle alguses tunduda kindlasti väga võõra kooslusena. Aga usu mind, et kummalisel kombel see kooslus toimib ja toimib isegi väga hästi.

Kuna ma armastan ise väga šokolaadikooki, aga kook peab minu jaoks olema väga rikkaliku maitsega ja samas mitte väga magus, siis neid kooke, mis mulle tõeliselt meeldivad, on väga vähe.

Konkreetne sokolaadivahukook on meeletult rikkaliku maitsega, kohev, suussulav ning kui sa oled varasemalt harjunud šokolaadikooki sööma mitu tükki korraga, sest pole saanud sellest rahuldust, siis nüüd võid kindel olla, et ühest tükist täitsa piisab. Sellest ühest tükist saad kustutada oma magusaisu, šokolaadivajaduse ning ka meeled saavad pika ja rahustava pai, sest nagu sa tead, on korralik ja tume šokolaad närve ja meeli rahustava toimega.

Koogi valmistamiseks tuleb sul endal esmalt valmistada ise šokolaad või lihtsamat teed minnes, sulatad üles 100% tooršokolaadi massi. Kui sa arvad, et selle koogi valmistamine võtab meeletult aega, siis eksid. Koogi valmistamiseks kulub sul ainult 40-45 min ja seda koos  šokolaadi valmistamise ja küpsetamisajaga kokku. Nüüd võib sul tekkida väikene “error”, vahukook  ja küpsetada? Jah, seda vahukooki tuleb küpsetada, mis lisab koogile veel teistmoodi omapära. Ajaliselt pole ju palju, kui võtta arvesse seda, et ka teisi kooke valmistad enamvähem sama kaua või isegi kauem. Luban sulle, et sa ei pettu. Ah jaa, koogis puudub igasugune jahu… Küll ei tule kook just kõige odavamate killast, aga kui võtta arvesse seda, et seda kooki kulub söömisel kordades vähem kui teisi, siis võib ta klassifitseerida teistega samasse hinnaklassi. Teisi sööd lihtsalt rahulduse (isu) saamiseks kordades rohkem ja ei pruugi ikkagi soovitud tulemust saada ning lisaks saad tühje kaloreid, seevastu selle koogiga tühje kaloreid ei saa.

Retsepti lugemiseks mine järgmisele leheküljele, klikkides nupukesele: “Loe seda edasi”.

Tagasi
Eelmine artikkelPöörame tähelepanu vaimsele tervisele
Järgmine artikkelOled väsinud, närviline, krampides jne? – Need võivad olla märgid magneesiumipuudusest
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi