hingepeeglisse

Lugesin raamatut “Vabanemine” ja leidsin palju seoseid oma tööga, mida teen sünnitoetuse alal ja – mis veel põnevam – sain osa Nõukogude Liidu salaluure metoodikatest, mis aitavad varjul olevaid võimeid arendada. Ma olin väga intrigeeritud sellest ja kuulsin oma sõbrannalt Sandralt kes on noor ettevõtja, et ta on läbinud Deiri kooli kursuse, mille põhjal raamat on loodud ning mul tekkis hulk küsimusi ja vastused olid nii mõtlema panevad, et mõtlesin neid teiega jagada.

Robot või tundlik kui beebi.

Raamat “Vabanemine. Edasise energiateabe arengu oskuste süsteem” räägib oskustest, mida me oleme unustanud. Näiteks kui beebi lamab voodis, ta tajub ja puudutab asju – ta laieneb ja pikeneb, vaatab eri suundades nähes nähtamatut. Siinkohal meenub mulle mu vanaema ütlus alati, et kui beebi naeratab, näeb ta ingleid ;) Kuidas sina tajud, mis on selle õpetuse iva?

Sandra: Kui me ei tegele igapäevaselt energia harjutustega nagu beebi, kes õpib ja avastab, kes on avatud, vastuvõtlik ja tundlik, oleme oma tavaelus justkui pisut tuimestunud magavas olekus.

Õppisin uuesti avastama, tunnetama, tajuma nagu beebid seda teevad. Vaatamata skeptitsismile aitas see mul olla tundlik, tajumisvõimeline ja õppimisaldis. Grupis tehes on need harjutused eriti võimsad, siin pole mingit spiritismi, vaid lihtsad energiaseadused. Isegi, kui sul pole usku, et energiad eksisteerivad, siis harjutusi tehes saab ka kõige ebausklikum inimene aru, et need võimed on arendatavad ja olemas igas ühes. Ühiskonna reeglite järgi elades oleme justkui unustanud oma sisemise tarkuse ja käitume robotlikult.

Nähtaval ja peidus.

Kuidas sa oled kasutusele võtnud ruumi tajumise harjutusi? Kus teed Sina igapäeva elus eeterkeha suurendamise-vähendamise harjutusi, mida oled kogenud?

Sandra: Olen harjutamise unarusse jätnud laiskusest, seepärast on mul mõte see kursus uuesti läbida. Oma töös tuleb mul ette avalikke esinemisi ja seal olen kasutanud harjutust enda eeterkeha suureks tegemisel – et mõjusam välja paista. Elus on muidugi erinevaid olukordi, vahest soovid olla justkui seinaga ühte värvi ja nähtamatu, näiteks tööle hilinedes, tahad et keegi sind ei märkaks, siis samamoodi saad teha end harjutusega väikseks. Kui aga soovid koosolekul välja paista, suurendad oma eeterkeha. Ja ma pean ütlema, et see töötab väga hästi.

Lillede aura  ja kasutegurid elus.

Kuidas aurat näha ja kas igaüks suudab seda?

Sandra: Jah, see on tegelikult imelihtne. Suvel istusime sõbrannaga Kakumäel mere ääres murule. Rääkisin esimest korda talle aurade nägemisest mida olin õppinud. Ta polnud sellest tehnikast teadlik. Vaatasime lillede aurasid. Harjutus on tõesti lihtne: sisuliselt sa fokusseerid pilgu kahte punkti ja mingi hetke pärast näed vaadeldava objekti ümber erinevaid värve, mis ongi aura. Sõbranna oli nii vaimustuses! Me istusime tunde looduse aurat jälgides. Mina näen inimeste aurat ka. Näen inimesi halli heleda ja tumeda varjundina, kuid looduse aurat näen värvilisena.

Aura vaatamine on mu enda lõbuks, vahest jälgin inimesi. Kui inimene õhkab soojust ja headust, siis ta aura kiirgab ja on ilus.

Kuna olen erinevaid tehnikaid praktiseerinud, siis tundlikkus kasvab. Õpin tundma enda sees erinevaid aistinguid märkama ja teadvustama, et kas ette tulevad asjad on minu jaoks head. Hea tundega võtan mõne uue põneva tegevuse käsile või mõne inimesega koostöö ette.

Energiapallid eriliseks kohtinguks või haigele sõbrale toetuseks.

Energia juhtimise kasutamine, info vastu võtmiseks või energia saatmine kellegi suunas on põnev ja vastutusrikas – mis olukorras sa seda kasutad?

Sandra: Õppisin sarnaseid asju, mis olid osalt tuttavad reikis. Näiteks enne esinemist energiapallide saatmine. Kui pabistan, saadan  ette esinemisruumi rahu, vastuvõtlikkust, armastust, rõõmu, naeru. Enne kohtumist mõne meeldiva meesterahvaga saadan energiapalli, ta võtab selle vastu alateadlikult ja on hästi meelestatud minu suhtes juba enne meie kohtumist. Sõprade aitamiseks, kui keegi on kurb või haige, saadan tervenemist, toetust. Saadan ka endale energiat, kui meeleolu kõigub, toidan end energiaga, et end paremini tunda. Energia juhtimisega suunan pinge ja negatiivse energia endast eemale.

Marionett või energiat ohjav Mina.

Mis tunne on end usaldada energiavoogude meelevalda?
Oled sa peale kursust vaba  või endiselt kõrvale juhitud?
Kes juhib sinu energiavoogusid?

Sandra: Kuidas siis mitte usaldada, kui kursus on läbitud ja on loonud muudatuse mu ellu! Seda millesse usud, on kerge usaldada. Kui reaalselt tajud ja näed kasu, siis suurima heameelega usaldadki seda. Kui teeksin harjutusi järjepidevamalt, siis oleksin veelgi vabam. Mõjutused tulevad ikka sisse, samas tajun asju paremini, juhin oma elu ega pole nii palju kõige välise meelevallas, olen teadlik ja haaran ohjad enda kätte, kui soovin. Ei ole enam marionett. Olen vabam kui enne kuna tean, kuidas energiate juhtimine käib. Kui tahan juhin energiavoogu, kui ei taha siis ei juhi. See ongi teadlikuks olemine.

Vibratsioon ja võitmatus.

Kuidas olla tabamatu agressiooni poolt?

Sandra: Kõik vibreerib meie ümber teatud sagedusega, see on energia. Olen aastatega saanud eri asju proovides tundlikumaks ja teadlikumaks. Kuid jätkuvalt maadlesin inimeste mõtete energiaga, nii näiteks kadeduse energia, mis on meie ümber. Inimesed teevad seda alateadlikult tihti. Kui end kaitsta ei oska, siis mõjutab taoline vibratsioon meie igapäeva elu – meeleolu, olemist, tervist. Ma pole täiesti vaba  ja puutumatu, kuid oskan nüüd ümbritsevat energiat puhastada ja see käib hästi kiirelt. Täna toimub mul see kähku tänu treenitusele. Eelnenult ei saanud ma aru, kui palju see mõjutab mu igapäeva tegemisi ja seda, kui edukas olen igapäeva tegemistes. Sellest tuleneb ka võitmatuse tunne.

Svamm ja arstil käik.

Kuidas sa usaldad keha märguandeid? Kui keha kuuleb ja tajub esimesena. Mis sa teed täna enda tervena hoidmiseks?

Sandra: Vanasti sai isegi käidud arsti juures, et südamesse lööb valu. Teadlikumaks saades sain aru, et see on südamega kuulamine/tunnetamine. Vahest tunnen, et keegi võtab minult energiat ära – soovin magama minna, pole jõudu ega jaksu. Mõttetööga aga saab minema pühkida selle, kui keegi energeetliselt n-ö ronib pähe, selga või südamesse. Täna ei koogi ega poogi ma endale kõike külge nagu svamm. Olen tugevam, teadlikum, endaga tööd teinud ja saan end kiiremini puhastada.

Igapäevane trenn ongi nipp.

Mil moel oled saavutanud haavamatuse?

Sandra: Endaga tuleb tegeleda. Ei aita, kui läbid kursuse ja jätad teadmised sinnapaika. Kui soovid saada heaks jooksjaks või ratturiks, siis teed ka trenni ja töötad tehnika kallal. Praktiseerimine ja eneseareng käivad käisikäes, läbi praktika muutud tugevamaks ja võimsamaks. Ükskõik, mida elus teed, kõik vajab harjutamist.

Enda kuulamine ja vajadus muutuda.

Mida teed igapäevaselt, et saavutada olemuse täiust? Kas sunnid ennast või ootad käed rüpes?

Sandra: Ma ei suru endale peale midagi, teen harjutusi vastavalt vajadusele, mõnikord päevi järjest, siis pause pidades. Mul käib see periooditi. Järjepidevus muidugi annab alati parima tulemuse.

Loote energia ringluses ja loomises.

Oled  sa end  rohkem tundmas kaitsva energia embuses ja loovana ning lähemal algsele olemusele, kui sind ümbritseb kaitsev kest? (Sündides on see ju loomupärane seisund.)

Sandra: Ei mäleta, kuidas see tunne lootena täpselt oli, kuid endaga parem kontakt on olemas. Väline ei mõjuta mind enam nii nagu enne, kaitse on ümber. Varem olin haavatavam, võtsin kogu halva ja ebamugava kergemini vastu, siis nüüd aasta hiljem olen teadlikum ja kogen enam turvatunnet.

Tervis ja informatsioon.

Keha on energiateabe kandja, mitte ainult ilus kest. On su tundlikkus keha kaudu info vastuvõtmisel suurenenud? Haiguslikud osad minevikust on tihti jäädvustunud kehas. Kas oled nüüd täiesti terve?

Sandra: Olen õnnistatud hea tervisega terve elu. Tajun väga paljut ja võtan informatsiooni kergemini vastu. Tänu praktiseerimisele olen avatum, samas ka kaitstum.

Manipuleeritud või kontrollimas olukorda.

Kui mul on hirm, et harjutused hakkavad mind mõjutama või äkki hakkan ise teisi inimesi harjutustega manipuleerima, siis mida ma võiksin enda tugevdamiseks ette võtta?

Sandra: Kuidas saab midagi sinuga manipuleerida, kui kontroll asjade üle on sinu käes? See on loogikavastane. Miski ega keegi ei saa sinuga manipuleerida, kui sa juhid oma elu ja energiat ise. Mis puudutab seda, kas hakkad teistega manipuleerima, siis mu enda lemmik tõekspidamisi on:what goes around, comes around” ; (karma is a bitch).

Nii lõppes meie intervjuu  Sandra Daumiga vürtsikat ingveri-greibi-sidruni-laimi-kurgi-rooma salati mahla juues tuisusel novembripäeval Ilmarise kvartalis.

Eelmine artikkelPane oma soovid täituma selle iidse täiskuu loitsuga
Järgmine artikkelTaimed, mis meelitavad ligi positiivset energiat
"Õnnelik naine on loov ja armastav" Seda võin ka enda kohta öelda. Ma olen siin, et luua oma reaalsust armastusega ja seda nautida. Valides kogeda kogu oma potensiaali, tegeledes asjadega, mis huvitavad ja innustavad, tunnen rõõmu ja elu magnetismi. Kogun end hommikuti kokku ja rahustan mõttevoo kirjutades luuletusi. Jalutan koeraga ja kogen spontaanset Hetke, kogu tema olemuses. Töötan klientidega ja valmistan ette uusi võimalusi sünnitusteks. Maalin ja kogen sõnadeta elu voogu. Kursustel jagan oma unikaalseid leide ja innustan naisi looma ja elama oma erilist elu. Tantsin ja tunnen iga oma lihaliku rakuga elu pulseerivat vibratsiooni Maal. Loon filmikesi võimendades ja kokku kogeudes teadmisi, mis mind on elus toetanud on. Muutun ja tegutsen. Armastan raha ja neid võimalusi, mida saab sellega luua siia imelisse maailma. Joon kohvi, sest see maisteb mulle väga;) Soovin, et su hirm oleks väiksem, kui soov puudutada oma unistusi ja neid teostada.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi