Hingamismeister Dan Brulé avab teadliku hingamise saladused

0
1270

Teadliku hingamise saladused

Dan Brulé

Eestisse on taas tulemas ülemaailmselt tuntud hingamismeister ja -õpetaja Dan Brulé — Pranayama Tallinn korraldab 15.-17. detsembrini Tallinnas Tao Keskuses tema juhendamisel teadliku hingamise meisterlikkuse põhikursuse. Dan Brulel on kaasas uus mobiiliäpp “Breath Tech“, mille esmaesitlus Eestis toimub 14. detsembril. Viimati käis meister Eestis augusti lõpus ja tema workshop-treening “Teadlik hingamine. Keha, meele ja hinge transformatsioon” sai elava vastuvõtu osaliseks.

Dan Brulé on maailma muutev pioneer hingamistöö valdkonnas. Rohkem kui 100 000 inimest üle 50 riigi teevad täna Dani teadliku hingamise metoodika alusel hingamistehnikaid oma tööl ja eludes. Suur hulk nendest on olümpiavõitjad, võitluskunstide tippmeistrid, juhtivad psühhoterapeudid, meditsiinilised eksperdid, mungad, mediteerijad, joogaõpetajad, meelelahutusartistid, personaaltreenerid, tervendajad, elutreenerid, tippjuhid.

Kolmepäevane “Teadliku hingamise meisterlikkuse põhikursus” on esimene samm Dan Brulé teadliku hingamise metoodika praktiku sertifikaadi saamiseks. Selle kursuse läbimine võimaldab toetada teisel teadliku hingamise õppimist ja kui osaleja on juba terapeut või treener, siis saab ta kursusel õpitut integreerida oma igapäevatööga. Kursus sobilik ka kõigile neile inimestele, kes soovivad enesearendamise eesmärgil võtta kasutusele Dan Brulé teadliku hingamise meisterlikkuse metoodika.

15.-16. detsembril on kursuse teemadeks hingamiselundite anatoomia, hingamise mehaanika ja neurofüsioloogia; kaks peamist teadliku hingamise aspekti; kaks teadliku hingamise tuumtehnikat; transformatsiooni valem ja teadliku hingamise 3 nurgakivi; teadliku hingamise põhiparameetrid; kolm lähenemist teadlikus hingamises; teadliku hingamise põhitehnikad ja harjutused; hingamine ja avardumine 4 dimensiooni; viis hingamisteraapia printsiipi ja vabastava hingamise praktika.

17. detsembri õppetunnid kannavad nimetust “Läheme sügavamale” ning teemadeks on psühho-emotsionaalne tervenemine ja südame intelligentsus; avardumine ja laetud loovus ning spirituaalne hingamine.

Teadliku hingamise harjutusi, tehnikaid ja meditatsioone on võimalik kasutada energiataseme tõstmiseks, fokusseerimiseks, lõdvestamiseks ja stressi vabastamiseks ning ärevuse elimineerimiseks. Teadliku hingamist saab kasutada ka esinemise ajal, tõstes väge ja vastupidavust. Seda saab kasutada ka lõpuni viimise ettevalmistusel, peale pingutust kiireks taastumiseks ning traumade ja vigastuste kiiremaks raviks. Sellel seminaril saab õppida kasutama oma hingamist kui abivahendit keha, meele ja vaimu tervise, kasvu ja muutuse loomiseks. Nii saab inimene avastada iga vea oma hingamissüsteemis ja muuta iga negatiivse või limiteeriva hingamisharjumuse või mustri, mis võib hoida tagasi oma täispotentsiaali rakendamisest.

Mis on Beathwork?

“Parem hingamine loob parema tervise — see on teadliku hingamise põhitõde. Kui me hakkame teadlikult lisama midagi oma hingamisele, hakkame tõstma oma sügavamat teadlikkust. Alateadlikkus muutub teadlikkuseks. Ja hingamine on elu. Tule ja koge seda koos meiega! On hingamismustreid mis lahustavad ja vabastavad valu ja hirmu. Kui me kasutame neid leidlikke hingamismustreid oma süsteemis, siis meil pole vaja mõelda sellele, et olla armastav või lahke, me ei pea püüdma olla kannatlikud või arusaavad, meil pole vaja fokusseerida oma tähelepanu et olla rahulik ja loov. Selle asemel kipume me automaatselt mõtlema ja tundma loomulikul moel. Me fokusseerime hingamistöö jõule ja potentsiaalile, vabastades ennast füüsilistest, emotsionaalsetest ja psühholoogilistest kannatustest, jättes alles õnne, elevuse, armastuse ja loomingulisuse, isegi kõige keerulisematel momentidel oma elus… Me tegeleme harjutuste ja tehnikatega, millega tegelevad tippsportlased, võitluskunstide sportlased, joogid ja meistrid, sest tavalised inimesed on samuti välja teeninud samal tasemel tervise, vabaduse, loomingulisuse ja vitaalsuse,” ütleb Dan Brulé eesseisva kursusel toimuva kohta.

Vahendas Monika Kuzmina

Energiavahetus 2017

Foto: Spiritual Opening

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Selgitusse: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS, IGA 6 KUU TAGANT: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid. Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715. Selgitusse: "Hingepeegli toetuseks" ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud".

Eelmine artikkelInglisõnumid viinakuu esimeseks nädalaks
Järgmine artikkelSinu sünnikuupäev paljastab sinu saatuse ja isikuomadused

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi