Läbi teadliku hingamise tervise juurde

Dan Brulé workshop tuleb Tallinnasse. Saa osa sellest, kuidas läbi teadliku hingamise leida tee tervise juurde!

Üle 10 aastase vahega on Eestisse tulemas “Breath Master” Dan Brulé USA-st ning 24.-27. augustil toimub Tallinnas City Yogas tema workshop-treening “Teadlik hingamine. Keha, meele ja hinge transformatsioon”. Danil on kaasas oma uus, juba üheksas raamat  “Just breathe“, 24. augustil toimub ka selle raamatu esmaesitlus Eestis. Üritust korraldab Pranayama Tallinna kommuun.

Dan Brulé

Dan Brulé on maailma muutev pioneer hingamistöö valdkonnas. Rohkem, kui 100 000 inimest üle 50 riigi teevad täna Dani teadliku hingamise metoodika alusel hingamistehnikaid oma tööl ja eludes. Suur hulk nendest on olümpiavõitjad, võitluskunstide tippmeistrid, juhtivad psühhoterapeudid, meditsiinilised eksperdid, mungad, mediteerijad, joogaõpetajad, meelelahutuse artistid, personaalsed treenerid, tervendajad, elu treenerid ja tippjuhid. Nii on Dan näiteks motivatsiooni tipptreeneri Tony Robbins personaalne hingamistreener. Ta on treeninud Kreeka-Rooma maadlejat Aleksander Karelinit ning nõustanud Venemaa judo, triatloni, tennise ja purjetamise koondiseid.

Programmi loomine

“See programm on loodud Tony Robbinsi „Platinum Partneritele“. Pärast seda kui hakkasime koostööd tegema, otsustas Tony teha seda treeningut oma “Idioloogiajuhide“ grupile. Selles programmis on palju hingamist enne ja peale tähtsat üritust, et ette valmistada ja taastuda tippseisundiks, vältides läbipõlemist. Ma õpetan võimast tehnikat, kuidas taasühenduda loova energiaga. Jagan teiega ka seda, mida Tony õpetas oma üritusel “Kohtumine oma saatusega”. Me oleme omavahel vahetanud õpetusi ja ta on andnud mulle paar “briljanti“ – mul on õnn tuua need teieni,“ räägib Dan Brulé.

Teadliku hingamise harjutusi, tehnikaid ja meditatsioone on võimalik kasutada energiataseme tõstmiseks, fokusseerimiseks, lõdvestamiseks, stressi vabastamiseks ja ärevuse elimineerimiseks. “Breathworki” saab kasutada ka esinemise ajal, tõstes väge ja vastupidavust. Seda saab kasutada ka millegi lõpuni viimise ettevalmistusel, peale pingutust kiireks taastumiseks ja traumade ja vigastuste kiiremaks raviks. Sellel seminaril õpitakse kasutama oma hingamist kui abivahendit keha, meele ja vaimu tervise, kasvu ja muutuse loomiseks. Sellega saab avastada iga vea oma hingamissüsteemis ja muuta iga negatiivse või limiteeriva hingamisharjumuse või mustri, mis võib hoida tagasi inimese täispotentsiaali rakendamisest.

Seminaril õpitakse kasutama oma hingamist kui abivahendit keha, meele ja vaimu tervise, kasvu ja muutuse loomiseks.

Parem hingamine loob parema tervise

“Parem hingamine loob parema tervise — see on teadliku hingamise põhitõde. Kui me hakkame teadlikult lisama midagi oma hingamisele, me hakkame tõstma oma sügavamat teadlikust. Alateadlikus muutub teadlikkuseks. Ja hingamine on elu. On hingamismustreid, mis lahustavad ja vabastavad valu ja hirmu. Kui me kasutame neid leidlike hingamismustreid oma süsteemis, siis meil pole vaja mõelda sellele, et olla armastav või lahke, me ei pea püüdma olla kannatlikud või arusaavad, meil pole vaja fokusseerida oma tähelepanu et olla rahulik ja loov.

Selle asemel kipume automaatselt mõtlema ja tundma loomulikul moel. Me fokusseerime hingamistöö jõule ja potentsiaalile, vabastades ennast füüsilistest, emotsionaalsetest ja psühholoogilistest kannatustest, jättes alles õnne, elevuse, armastuse ja loomingulisuse, isegi kõige keerulisematel momentidel oma elus…

Me tegeleme harjutuste ja tehnikatega, millega tegelevad tippsportlased, võitluskunstide sportlased, joogid ja meistrid, sest tavalised inimesed on samuti välja teeninud samal tasemel tervise, vabaduse, loomingulisuse ja vitaalsuse,” ütleb Dan Brulé eesseisva workshopil toimuva kohta.

Workshopi teemad

  • 24. augustil kell 18.00 “Just Breathe” esitlus ja “Teadliku hingamise 3 nurgakivi ja 8 rada”;
  • 25. augustil kell 14.00 “Teadlik hingamine füüsilise, emotsionaalse ja psüühilise tervise jaoks”;
  • 26. augustil kell 9.30 “Teadlik ja rikastunud loovus. Äriline võimekus ja juhtimine. Sportlik tippsooritus”;
  • 27. augustil kell 9.30 “Ärkamine ja toitev loomingulisus. Tervendajate tervendamine. Spirituaalne ja ülim potentsiaal”;
  • 28. augustiks on võimalik broneerida individuaalseanss Daniga.

Ürituse info ka Facebookis.

Monika Kuzmina

Energiavahetus 2017

Foto: Spiritual Opening

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Selgitusse: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.

Eelmine artikkelJuuli teise nädala inglisõnumid
Järgmine artikkelInglisõnumid niidukuu eelviimasesse nädalasse

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi