Kas oled Emakese Maa šamaan?

2
6349

1Tähelepanekud

Foto: Uplift

Juba mõnda aega olen mõelnud, miks asjalood on nii nagu nad on ja siis saadeti mulle sõnum, mis seda kõike kinnitab ning lahti seletab. Peale seda sõnumit loksusid jälle paljud asjad iseenesest paika.

Kuna Emake Maa valmistub juba pikemat aega nihutama paradigmat, siis järjest enam ja enam inimesi siin ilmas on hakanud “ärkama”. Maa šamaanid on need inimesed, kes seda toimuvat nihet tunnetavad ja soovivad olla osa muutustest.

Samapalju, kui nad soovivad ise muutuda, soovivad nad aidata teistel teha sama. Praegused šamaanid on inimesed, kes on teejuhid neile inimestele, kes pöörduvad nende poole abi saamiseks selleks, et areneda ja muutuda. Praegusel ajal on väga paljud inimesed aru saanud, et asjad ei ole mitte sellised nagu seda ette “söödetakse”. Sa pead väga täpselt teadma/vahet tegema teradel ja sõkaldel.

Alljärgnevalt leiad märgid sellest, et ka sina võid olla üks Emakese Maa šamaanidest ja seda endalegi teadmata.

Sarnaneb oma võimetelt/omadustelt empaadile

Kui sa tead, kes on empaat, siis tead ka seda, millistest omadustest/võimetest ma siinkohal räägin; nagu empaatia, mõistmine ning äärmine ülitundlikkus – pea kõigele. Mis tähendab seda, et kui oled üks neist šamaanidest, siis koged oma elu teistiti, kui seda teevad ülejäänud inimesed; sinu jaoks on kõik meeled nagu nägemine, kuulmine, tundmine, isegi haistmine, maitsemeel – võimendatud.

Foto: Аркадий Зарубин
Foto: Аркадий Зарубин

Tihtilugu, tänu oma kõrgele empaatiavõimele, lähevad nad appi neile, kes kõige enam abi vajavad. Mistõttu pöörduvad alateadlikult paljud inimesed nende poole, seda endalegi teadvustamata, sest nad teavad, et rasketel aegadel saavad nad Maa šamaanidelt alati abi.

Postituse teise poole lugemiseks, kliki nupukesele: “Loe seda edasi”

Tagasi

Soovid meid toetada, vali endale sobiv pangalink ning kasuta rekvisiite: Hingepeegel OÜ a/a EE247700771001908595 (LHV) või EE212200221058508715 (Swedpank) ja selgitusse kirjuta: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist on sinule enim kasu olnud”. Iga kolme kuu tagant loosime oma toetajate vahel tänutäheks välja väikesed kingitused. Tulgu iga sinu annetatud summa sulle vähemalt 10x tagasi!lhv seb swed nordea
Eelmine artikkelInglisõnumid keskjuuliks
Järgmine artikkelSuhtumine rikkusesse ja rahasse – I osa
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

2 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi