Kes sa olid oma eelmises elus?

9
55369
Tagasi
Järgmine

Sünnikuupäev määratleb tuleviku?

Foto: Salt for my Soul
Foto: Salt for my Soul

Sinu sünnikuupäev ei ole lihtsalt üks suvaline päev, mil oma sünnipäeva tähistada – see on palju enamat ning seotud tihtilugu sinu eelmise eluga.

Sinu sünnikuupäev määrab suuresti ära ka sinu tuleviku, kuid nagu iga teinegi asi siin ilmas, pole ka tulevik alati kivisse raiutud. Me kõik saame oma tulevikku muuta, vastavalt valikutele, mida oma elus teeme.

Siinkohal tutvustan ühte tõlgendust sellest, milline inimene võisid sa olla oma eelmises elus ning see on seotud sinu praeguse sünnikuupäevaga. Loe ise, kes sa võisid olla oma eelmises elus ja kas ning kui palju sinu praegune olevik sellele vastab.

Allolevat teksti võiksid võtta meelelahutusena, aga samas jätta meeled valla, sest mine tea…

Otsi rippmenüüst üles oma sünnikuupäev, loe kes sa võisid oma eelmises elus olla ning siis mõtiskle selle üle ja kindlasti loe ka lõpusõnumit, sest sealt leiad väikese vihje, mille abil võid muuta oma olevikku ja tulevikku.

Tagasi
Järgmine

Soovid meid toetada, vali endale sobiv pangalink ning kasuta rekvisiite: Hingepeegel OÜ a/a EE212200221058508715 (Swedpank) või EE247700771001908595 (LHV) ja selgitusse kirjuta: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist on sinule enim kasu olnud”. Iga kolme kuu tagant loosime oma toetajate vahel tänutäheks välja väikesed kingitused. Tulgu iga sinu annetatud summa sulle vähemalt 10x tagasi!lhv seb swed nordea

 

Eelmine artikkelHashimoto, mineraalid, vitamiinid…. III osa
Järgmine artikkelBakterid, mikroobid, elu sooltes… ja meie tervis.
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

9 KOMMENTAARI

  1. 124 279257Pay a visit to our web site for details about securities based lending and a lot more. There is details about stock and equity loans as properly as application forms. 202203

  2. TERE.
    Olen juba tükk vanainimest (72) ja meeldib lugeda paberi pealt, ja mulle teeb meelehärmi see et
    te oma väga häid artikleid niimoodi jupitate. Mulle meeldib välja printida ja siis süveneda. Aga niimoodi
    tuleb igasugu reklaamisodi kaasa ja ka paberi raiskamine.
    Aitäh.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi