Tagasi
Järgmine

Mida toob endaga kaasa alanud aasta?

Foto: James Cooras

Vaatame koos, mida toob siis endaga kaasa uus aasta nii inimkonnale üldisemalt kui ka igale tähemärgile eraldi. Üks on kindel, et 2018. aasta tuleb täiesti teistsugune kui varasemad. Selle aasta jooksul toimub kolm suuremat astroloogilist sündmust, mis omakorda tähistavad nii vaimse kui ka füüsilise ajastu algust. Kuigi on tegemist ettevalmistava aastaga, toimub sel aastal ka palju huvitavat.

Esmalt teeme siin lühikokkuvõtte sellest, mida on meil, globaalses mastaabis, 2018. aastal oodata ja siis juba lähemalt sellest, mida on sel aastal oodata juba igal tähemärgil eraldi.

Kas inimkond hakkab vastu?

Me elame materiaalses maaimas ja raha on üks faktor, mis on ühel või teisel määral alati  määrav ning kõiki omamoodi puudutav – eriti veel viimastel aastatel, kui Uraan Pluutoga ühel väljakul koos olid ning põhjustas sellega ülemaailmse finantskriisi. Ja loomulikult on ka see põhjuseks olnud, miks suurem osa vaimsusest on kaotanud oma tähtsuse ning väärtuse. Kõik on seotud rahaga ning inimeludel pole olnud suuremat tähtsust. Kas meie, inimesed, kavatseme seda muuta?

Aasta, mis toob märkimisväärseid muudatusi psüühikasse

Foto: Denise Brosseau

Tundub, et 2018. aasta toob ka inimpsüühikasse märkimisväärseid muudatusi. Inimesed avastavad viimaks, mis meid üksteistest eristab ning mis meid omavahel ühendab. See aasta ei tule just kõige kergemate killast, aga inimesed hakkavad viimaks üksteist austama ning hindama. Viimastel sajanditel on inimesed teinud palju vigu, sealhulgas teinud teineteisele palju haiget, mõrvanud ja piinanud üksteist. Sellest kõigest hoolimata, on inimestel jätkuvalt lootust.

See on aasta, mil paljude inimeste hinges ärkab midagi väga ilusat üles. 2018. aasta on aasta, mil ärkab viimaks ka humaansus.

Probleemid maailma majanduses

Foto: Bilgrimage

Kui Saturn vahetab märki, siis asjad võivad minna keeruliseks ja nii on ka siis, kui Saturn naaseb oma kodumärki, Kaljukitse. Järgmisel kolmel aastal saame näha suurtes kapitalistlikes riikides ja ka maailma majanduses suuri muudatusi. Muutus, mis aset leidma hakkab, ei ole sarnane 10 aasta tagusele ülemaailmsele finantskriisile. Muutus saab olema  palju poliitilisem.

Kuigi ülemaailmne finantskriis tundub läbi saavat, on Saksamaal ja Euroopal alles ees rasked ajad, mis kestavad ilmselt kuni aastani 2020.

Veelgi enam, Uraan seab kahtluse alla kõik varasemad otsused, mis põhinevad materialistlikest kinnisideedest. Inimkonda sunnitakse muutuma. Selle käigus, kuidas me muutume, hakkavad toimuma ka hämmastavad asjad.

Ameerikat sunnitakse mõned sammud tagasi astuma

Võimsat USAd sunnitakse poliitilisel maastikul mõned sammud tagasi astuma, sest tegelikult valitseb kogu maailma finantssüsteemi just nimelt USA.

Inimkonna muutuste käigus tuleb protest, kus suur hulk inimesi astuvad vastu kapitalismile. Püüeldakse ühiselt kõrgemate vaimsete väärtuste ja vooruste poole. Inimesed teevad selle nimel ühiselt tööd rohkem kui kunagi varem. Järgmised kolm aastat panevad stabiilse aluse Veevalaja ajajärgule.

Vähem vägivalda – rohkem looduskatastroofe

Foto: Perfect Nature

Nii terrorism kui sõjad kaotavad sel aastal oma peamise võimu, sest inimkond võtab kätte ja püüab siin Maal oma tõelise koha välja teenida. Seevastu, juba peale maid, võivad aga tõsisemalt oma pead tõstma hakata erinevad looduskatastroofid, sest Uraan siseneb maikuus Sõnni märki.

Just see, uus planeetide asetsus põhjustab looduses suuri tasakaalutusi. Uraan on planeet, mis toob endaga alati kaasa suuri muutusi ja Sõnn on aga märk, mis ei salli muutusi. Ja see mõjutab suuresti ka Maad, tuues endaga kaasa erinevaid maavärinaid, vulkaanipurskeid ja teisigi looduskatastroofe. Meeles tuleb pidada seda, et kõige pimedam aeg on alati enne koitu. Nendel rasketel aegadel näeme, kuidas inimesed hoiavad ühte ning üksteist aitavad – nii nagu seda alati peaksime tegema.

Milline tähemärk on sel aastal kõige õnnelikum?

Kindla peale on 2018. aastal kõige õnnelikum tähemärk Kalad! Kalade tähemärgi all sündinud saavad sel aastal suure õnnistuse osaliseks ja palju alla neile ei jää ka Neitsi tähemärgi all sündinud.

Millised tähemärgid peavad sel aastal tähelepanelikumad olema?

2018. aastal peavad kindlasti Kaalude tähemärgi all sündinud olema ettevaatlikud ning taastama oma koduse ja perekonnasisese tasakaalu. Ka Jäära tähtkujus sündinud peaksid olema ettevaatlikumad ja oma energiat õigetesse allikatesse suunama.

Millised tähemärgid tunnevad kergendust?

Kaksikute ja Amburi tähtkujus sündinud inimesed saavad viimaks kergemalt hingata.

Millised tähemärgid on soositud suhete ja armastuse poolt?

2018. aasta on kindlasti just suhete ja armastuse vallas soodne Vähi tähtkujus sündinutele. Paljud Vähi tähtkujus sündinud võivad sel aastal isegi abielluda või kohata viimaks seda ÕIGET. Sel aastal veab ka Kalade tähtkujus sündinutel nii suhetes kui armastuses.

Milline tähemärk on kõige õnnelikuma käega selles, mis puudutab raha?

Kuigi Kaalude tähemärgis sündinutele on see aasta üsna nõudlik, on neil võimalus oma sissetulekuid ka kõvasti suurendada.

Nüüd siis süveneme üksikasjalikult sellesse, mida peidab endas 2018. aasta igale tähemärgile eraldi.

Postituse edasi lugemiseks kliki nupukesele: “Loe seda edasi” või otsi rippmenüüst huvipakkuv tähemärk.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelAasta esimesed inglisõnumid ja Fortuuna
Järgmine artikkelUue aasta teise nädala inglisõnumid
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

14 KOMMENTAARI

  1. Mind ajas see lugemine väga vihaseks.Oleme nagu kariloomad aedikus manipuleerimiseks.ükskõik kuidas püüad kõigest hingest ikka saad peksa ja kaotad ! Ja nüüd siis on planeedid kõigile armulikud ?!!! Ma ei saa ise ka aru miks aga see teeb väga vihaseks !!!
    Mina selles EI osale. Mind see EI mõjuta.
    Skorpion

  2. Supper!Esimest korda loen teid ja sain positiivse laengu.Olen ambur ja jälgin kõike kanaleid kus kirjutatakse horoskoobist.Jutt on peaaegu sama,kõik peab paika.Suured tänud teile ja kõige paremat uuel aastal!

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi