Mida toob endaga kaasa uus, 2018. aasta?

14
58929
Tagasi
Järgmine

Jäär

Foto: My Astral Life

Kui viimastel aastatel on sinu elus juhtunud päris palju veidraid asju, siis pole ime, et oled sellest kõigest juba täielikult väsinud ja loodad viimaks puhata. Paraku tundub nii, et ka sel aastal ei saa sa veel puhata nii nagu tahaksid. Saturn, kes jõudis 2017. aasta detsembris tagasi oma koju, Kaljukitse märki, paneb sinu karjäärile ja tööle nö “tule alla”, andes aga hagu ning tõstes sellega ootusi ja muutes sinu igapäevaelu veelgi nõudlikumaks ning väljakutseterikkamaks.

Läbimurre

Foto: Kelly Tan

Hea uudis on see, et Uraanil on saanud sinust kergelt villand ja läheb 2018. aasta maikuus sinu märgist novembrini välja ja annab sulle sellega veidi asu. Nii valmistatakse sind ette sinu elu uueks ajastuks. Viimase seitsme aasta jooksul on sinu elus juhtunud väga palju ning see on raputanud sinu enesekindlust ja pannud sind kahtlema ka oma elutee õigel rajal kõndimises. Paljud Jäära tähtkujus sündinud on nendel aastatel kas abiellunud, lahutanud, sünnitanud, elanud kaudselt või otseselt üle erinevaid õnnetusi või isegi kolinud ja muutnud täielikult oma karjääri. Ka praegusel hetkel võid veel elada selles pidevas ootusärevuses ja hirmus – mis nüüd…

Midagi näib ikkagi muutunud ka olevat. Sa küll võid olla sõjas, aga sul on väga palju liitlasi. Merkuur seevastu aitab kõikidel sinu plaanidel kiiremini elustuda, tehes sellega sinu igapäevaelu palju lihtsamaks ning arusaadavamaks.

Viimaks saavad ka suhtlemine ja reisimine oma võimaluse pead tõsta ning näitavad sulle, mis sinu elus tegelikult veel puudu on.

Lisaks annab sinu juhtplaneet, Marss, sulle lootust. Ta püüab toetada sinu sotsiaalseid oskusi, laiendades sellega sinu suhtlusringkonda ja muutes sind veelgi atraktiivsemaks ja huvitavamaks just uutele inimestele. Sul tuleb võimalusi flirtimiseks ja tunda end tõeliselt elavana.

Viimaks siseneb novembris Jupiter sõbralikku Amburi märki ja see on sinu uue elu alguse märk.

Kuigi 2018. aastal võib sul esineda raskeid aegu, on sul sel aastal väga tugevad ja võimsad liitlased, kes aitavad sul oma elus uus lehekülg ette keerata, et saaksid alustada oma uut elu jõuliselt ja puhtalt lehelt. See aasta ei pruugi olla küll kergete killast, aga sellest hoolimata on see hämmastavalt edasiviiv ja viljakas.

Vaatame nüüd lähemalt, mida toob uus aasta sulle nii kärjääri, suhte, maagia, raha kui ka tervise vallas.

Töö ja karjäär

Sellega, et Saturn jõudis oma kodumärki, Kaljukitse, võivad asjad sinu jaoks olla veelgi väljakutsuvamad kui varasemalt. Kuigi sul tekib mitmeid võimalusi selleks, et avardada oma silmaringi, ei tule see tasuta, sellel on kõrge hind, mida pead oma isikliku elu vaatevinklist maksma. Samas on see faas sinu elus äärmiselt edasiviiv. Sa pead lihtsalt tegema õiged valikud.

Suhted ja armastus

Sa soovid oma isiklikesse suhetesse vähem igasugust draamat, aga paraku ei pääse sa ka sel aastal erinevatest üllatustest. Pärast seda ei ole enam miski endine. Sa tead seda ka isegi, kui need sündmused aset leidnud on. Sa oled valmis elama palju põnevamat, aga ka vastutustundlikumat elu, kui seda senini teinud oled.

Maagia

Tundub, et sinu elus saavad sel aastal erilise tõuke sinu maagilised võimed. See maagiliste võimete avardumise vägi kestab järgmised kolm aastat. Nõidade planeet, Saturn, jääb kolmeks aastaks sinu kesktaevasse pidama. See aga tähistab sinu maagilistele püüetele uut algust. Kasuta seda aega targalt!

Tervis

Viimase seitsme aasta jooksul oled sa läbi elanud nii mõndagi. Oled kõigist nendest muutustest väsinud. Nüüd on aeg üles ehitada oma tervis ning pakkuda talle turvalist ning elujõulist keskkonda. Sa teed selles osas suuri edusamme.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

14 KOMMENTAARI

  1. Mind ajas see lugemine väga vihaseks.Oleme nagu kariloomad aedikus manipuleerimiseks.ükskõik kuidas püüad kõigest hingest ikka saad peksa ja kaotad ! Ja nüüd siis on planeedid kõigile armulikud ?!!! Ma ei saa ise ka aru miks aga see teeb väga vihaseks !!!
    Mina selles EI osale. Mind see EI mõjuta.
    Skorpion

  2. Supper!Esimest korda loen teid ja sain positiivse laengu.Olen ambur ja jälgin kõike kanaleid kus kirjutatakse horoskoobist.Jutt on peaaegu sama,kõik peab paika.Suured tänud teile ja kõige paremat uuel aastal!

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi