Miks lagunevad perekonnad ehk tervitus surnud esivanematelt

10
27109

2Kuidas luuakse sünniprogramm?

Foto: Weterok Studio

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?
IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened.
Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Seda saad teha siin ja võtab vaid hetke. Täname!

Oletagem, et teie vanavanaema oli väga hea inimene. Ta oli väga külalislahke ja töökas. Kohtas meest, armus, sünnitas lapse. Mees ei osutunud kombekaks ja läks teise naise juurde.

Nüüd on tähtis moment! 

  • Kuidas käitus vanavanaema?
  • Kas ta võttis seda kogemust kui õppetundi või puges tal hinge hirm?

Kui ta võttis seda kui õppetundi, siis tegi ta tõenäoliselt järeldused, lasi olukorrast lahti ja kohtas varsti head meest, sünnitas teie vanaema, kellele andis edasi programmi, et mehi võib usaldada ja et ta on armastust väärt. Seega tõmbas juba teie vanaema selle programmiga alateadvuse tasandil ligi meest, kes teda armastas ja austas. Sündis teie ema, kellel oli juba veres programm, et perekond on hea, see tähendab usaldust ja toetust. Isegi kui tekkisid mõned ebameeldivad hetked, lahenesid need kiiresti, sest programmis on selline võimalus. Ja kõik olid õnnelikud.

Kuid oletagem, et vanavanaemal ei jätkunud jõudu, oskusi ega teadmisi tegelda selle küsimusega, ta tajus seda kogemust negatiivsena, tal tekkis hirm, et ka järgmine mees läheb ta juurest ära, et ta ei ole armastust väärt, et kõik mehed on petised ja valetajad. Kõigele lisaks tekkis tal alaväärsuskompleks ja madal enesehinnang.

Õnnitlen järeltulijaid…

Foto: Alex Grey
Foto: Alex Grey

Vanavanaema ei lasknud olukorrast lahti, ta ei tegelnud teemaga, tõenäoliselt ei jaganud ta oma probleemi kellegagi, vaid jäi murega üksi. Nüüd kohtab ta meest, sünnib teie vanaema –  programmeeritud alaväärsuse programmi, madala enesehinnanguga jne. Vanaema on väga hea inimene, tõmbab ligi hea mehe, kes on temasse väga kiindunud, kuid tema, ise seda teadmata, hakkab oma armastatut endast eemale tõukama. Ta muutub armukadedaks, mille kutsub esile hirm, et ta jäetakse maha. Vanaemale hakkab tunduma, et mees valetab talle ja petab teda, ta enesehinnang langeb ilmselt veelgi enam. Vanaema ei saa aru, mis toimub, ja seetõttu ei suuda olukorda kainelt hinnata. Sünnib teie ema ja siis teie.

Pidage meeles, et te saate päranduseks kõik oma esivanemate sünniprogrammi võlud ja valud. Teil on vedanud, kui teie vanavanaema leidis endas jõudu ja lahendas selle probleemi, sest siis ei tule teil sellega tegelda kogu oma elu. Kuid teil ei ole vedanud, kui ei teie vanavanaema ega vanaema ega ema ei söandanud valule silma vaadata. Neil polnud jõudu tegelda selle probleemiga, tõenäoliselt nad isegi ei mõelnud sellele, et kõik lahendamata asjad antakse edasi lastele. Neil oli lihtsam hambad kokku suruda ja kannatada. Neid ei õpetatud probleeme lahendama, nad ei teadnud, et saab elada teistmoodi, sest nende programm sisaldas vaid üht sündmuste varianti: hirm, usaldamatus, valu, madal enesehinnang.

10 KOMMENTAARI

  1. arvan, et meie siin KÕIKE ei saagi täpselt enne teada kui oleme ise sealpool vikerkaart. Arvata võime aga nii ja naa. Kuskil on kindlasti ka pisut tõtt.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi