Meil kõigil on hing ning vahel ei suuda me seda füüsilises kehas täiel määral tunnetada. On sul kunagi olnud tunne, et sa justkui ei kuuluks siia maailma? Kas sulle tundub sageli, et sa ei tunne end oma kehas koduselt või et keha ja hing ei ole ühel lainepikkusel? Mõned meist üritavad seda tasakaalustada mediteerimise ja vaimsete praktikatega. Me püüdleme hinge poole, kuid unustame samas oma keha.

Foto Soul Body Fusion
Foto Soul Body Fusion

Soul Body Fusion® (SBF) seisneb tervikuks saamises ning võib muuta sideme meie potentsiaaliga erksamaks ja selgemaks. Tuues oma teadvuse kehasse, kandub meie ainulaadsus meie ellu, suhetesse ja ümbritsevasse. Ameerika kirjanik Glenda Green võtab selle kokku nii:

“Hing ihkab reaalsuskogemust, mida saab anda ainult füüsiline elu. Keha ihkab surematut kogemust, mida saab anda ainult hing. Kui sa lased sel ühendusel tekkida, saad otsekohe aru, mis tunne on olla armastus.”

Soul Body Fusioni® tegemiseks võta endale esimesel korral aega umbes kakskümmend viis minutit. Pane ka valmis paber ja pliiats oma kogemuse üleskirjutamiseks. Too joomiseks klaas vett, sest vee joomine aitab integreerida sissevoolavat energiat. Esimene ja teine etapp võiksid mõlemad kesta umbes 10 minutit. Allpool on esitatud juhtnöörid, kuidas mõlema etapi puhul toimida. Nende vahel tee väike paus ning kasuta seda näiteks kirjutamiseks, mis on praktiline tegevus ning hoiab sind maa peal.

Soul Body Fusion® juhendus

Soul Body Fusion®'i logo
Soul Body Fusion®’i logo
  1. Istu jalatallad vastu põrandat ja peopesad üles pööratud.
  2. Ole kohal ja püsi oma kehas. Asja mõte ei ole minna mediteerivasse olekusse. Tunneta lihtsalt oma keha nii füüsiliselt kui ka emotsionaalselt.
  3. Jälgi oma kogemust. Ära kritiseeri, analüüsi, võrdle ega ürita midagi muuta. Pane lihtsalt tähele, mida sa tunned ja koged. Sinu kogemus on täpselt selline nagu ta hetkel olema peab.

Fusioni ajal võid visualiseerida, kuidas sa leiad hinge sageduse ja ühendad selle oma keha sagedusega. Ole avatud kõigele, sest nii võid sa saada selgust probleemides, mis toob kaasa tervenemise. Selleks, et aidata kehal muutusi omaks võtta, korda protsessi veel kaks korda. Iga järgnev kord võiks toimuda nädala pärast.

Soul Body Fusioni saab ka teha koos kaaslasega. Selleks tõstke kaks tooli vastamisi. Istuge nii lähestikku, et sa saaksid panna käed kaaslase kätele ilma, et peaksid sirutama või pingutama. Üles suunatud käed viitavad vastuvõtmisele, alla pööratud peopesad andmisele. Võite silmad lahti hoida, aga see võib segada. See mida keegi Soul Body Fusioni ajal kogeb, sõltub inimesest, sets kõik on erinevad. Ära räägi enne Fusioni kaaslasele enda kogemustest, sest muidu ta loob omale ootusi ja lootusi.

Jonitte Crowley raamat „Keha ja hing kui tervik” räägib inimeste kogemustest ja protsessi läbiviimisest detailsemalt. Mina isiklikult muutusin pärast Soul Body Fusioni tundlikumaks, justkui olekski oma kehas rohkem kohal. Näiteks varem ma ei kartnud kõdi nii palju, kui ma seda nüüd teen. Võib olla aitabki see protsess hinge ja keha sidet tugevdada. Haara härjal sarvist kinni ja katseta, sest kaotada pole midagi ning miks mitte jagada enda kogemusi kommentaarides.

Soovid meid toetada, vali endale sobiv pangalink ning kasuta rekvisiite: Hingepeegel OÜ a/a EE212200221058508715 (Swedpank) ja selgitusse kirjuta: “Hingepeegli toetuseks; oma nimi ning millisest rubriigist on sinule enim kasu olnud”. Iga kolme kuu tagant loosime oma toetajate vahel tänutäheks välja väikesed kingitused.

Eelmine artikkelMida peaks teadma kurkumi ja kurkumiini tarvitamisest
Järgmine artikkelPäkapikkude aeg
Olen 24 aastane rakenduskõrgkooli lõpetanu, keda huvitab eneseareng, alternatiivravi võimalused ja tervislik elustiil. Samuti käin ma krsitallteraapia koolitustel ning tegelen mediteerimisega.

2 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi