Test oma sisemise maagia vabastamiseks

20
16988
Tagasi
Järgmine

Maagia võtme taga nr. 1

Foto: Madam Von Trinket’s

Konkreetne võti on kolmik jumalanna tööriist, mis tasakaalustab looduse ülejäänud maailmaga. Triquetra sümboliseerib jumalikkuse kolme aspekti, neitsit, ema ja vanamoori, ehk siis jumalannat või väljavalitut; võitlejat, isa – jumalat.

Kui valisid endale välja just selle võtme, oled sündinud imetegija.

Lähemalt vaadates, leiad võtmelt pentagrammi (viiskand), mille igal tipul on oma tähendus. Ülemine tipp tähistab vaimu/hinge ja ülejäänud neli tippu aga elemente: maa, õhk, tuli ja vesi. Kõik tipud koos aga sümboliseerivad elu, mida leidub isas tipu elemendis. Viiskand aitab sul olla ühenduses olla kõikine elementidega ning austada maad.

Kõike seda ümbritseb Apollo kroon, Looja valgus ja õnnistus. See on hea õnne märk, andmaks märku, et õnn on alati sinuga. Sa oled ainult ühe sammu kaugusel edust.

Sa pead õppima, kuidas tasakaalustada oma elu erinevaid aspekte. Vaata või võtme tippu,  kui keeruline see on. Sa pead leidma tasakaalu ja tasakaalu leidmisel on sulle suureks abiks oma energiate maandamine.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2017

Foto: Spiritual Opening

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Selgitusse: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.

20 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi