Test oma sisemise maagia vabastamiseks

20
17033
Tagasi
Järgmine

Maagia võtme taga nr. 2

Foto: Art By Starla Moore

Valisid endale Erose, armastuse jumala, võtme. Kõik, mida sa vajad, on armastus ja armastus on siin ilmas üks kõige võimsam afirmatsioon. Armastus avab kõik väravad. Armastus võidab kõik ja armastus on suurepärane ravi väga paljudele haigustele. Just armastus on see, mida oma elus mõistma ning meeles pidama pead. Kui armastus on sinuga, suudad sa avada ka oma edu väravad. Kuna oled läbi armastuse haiget saanud, siis just see raske koorem hoiab sind tagasi ning pidurdab sinu teed. Lase sellest koormast lahti ja vabasta end. Andesta nii endale kui neile, kes sinu südame murdnud on.

Sinus on peidus romantiku süda, mis igatseb seda tõelist ja ainsat ning õiget armastust, mis muudab sind võitmatuks. Tea, et see sinu eriline keegi, on sulle juba praegu väga lähedal. Ainus, mida sa tegema pead, on avama end armastusele, et see endasse sisse lasta. Puhasta oma südametšakra ning selgita välja põhjus, miks oled oma südametšakra sulgenud.

Saada Universumisse selge sõnum, et oled valmis armastust vastu võtma. Kui oled juba abielus või suhtes, kasuta armastuse väge, et anda oma suhtele ja/või abielule uut ning noorendavat jõudu.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2017

Foto: Spiritual Opening

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Selgitusse: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.

20 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi