Video kaugvaatlusest ja kaugmõjutamisest eestikeelsete subtiitritega

0
1100

Corey Goode ja Gerald O’Donnell vestlevad Eclipse of Disclosure seminaril kaugvaatlusest (remote viewing), kaugmõjutamisest (remote influence), inimese tõelisest olemusest, tema mõistusest, ajust, mõtlemisest ja mõtte mõjust, armastusest, teadvusest, alateadvusest, kollektiivsest teadvusest, nende kasutamisest, reaalsuse loomisest, universumist, Loojast, tehisintellektist ja muust väga põnevast.

Video on Eesti keelde tõlkinud Full Disclosure Project loal Kirjastus OM ja Kaugvaatlus.com. Kaugvaatluse ja Kaugmõjutamise kohta leiate lisainfot nii Kirjastus OM kui Kaugvaatlus.com lehtedelt.

Lühidalt Gerald O’Donnell’ist

Gerald O’Donnell on Kaugvaatluse ja Kaugmõjutamise Akadeemia ARVARI rajaja ja maailmas tunnustatud kaugvaatleja, kes teenis aastaid Lääne luureagentuuride juures. Ta on tuntud kui mõistuse-teadvuse, Kaugvaatluse ja Kaugmõjutamise uuringute visionäär. Ta on sertifitseeritud hüpnoterapeut.

Temaga kontakteeruti 1980. aastal Lääne-Euroopa luureagentuuri poolt ning paluti ühineda käimasolnud sihitud sihtmärkide mentaalse Kaugvaatluse (-tunnetamise) programmiga. Arendatud kaugtunnetamise tehnikaid õpetati luurajatele, terrorismivastastele üksustele ja teistele luure- ning/või eriüksustele.

Hiljem siirdus Gerald O’Donnell luureringkonnast vabatahtlikult erru ja otsustas hakata õpetama sarnaseid tehnikaid kõigile kasutoomiseks – nii meile üksikisikutele kui kogu maailmale parema reaalsuse loomiseks ning võimalike ebasoovitatavate vältimiseks. Tema tervendavad ja vabastavad meditatsioonid on aidanud tuhandetel inimestel muuta nende mõtted oma reaalsusteks ning alustada ennastmuutvat teekonda Üksolemise suunas.

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?
IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened.
Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Seda saad teha siin ja võtab vaid hetke. Täname!

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi