Võti selleks, kuidas end sügis-talvisel perioodil tervena hoida – I osa

2
6425

1Iidne loodusravi või kaasaegne lääne meditsiin?

Foto: Finerminds

Kuna sügis-talvine periood kipub olema selline, kus inimesed on tihedamini haiged, siis tahan siinkohal jagada sinuga oma väikest saladust, kuidas ennast, oma peret ja lähedasi just sellel perioodil tervetena hoida ja seda kõike looduse abiga. Jah, ma võiksin sellest teha koolituse, aga ma leian, et see pole päris õige/aus ja ei lähe kokku minu eetikaga. Inimese tervis on püha ning hindamatu ja kõik abivajajad peaksid/võiksid kasu saada teadmistest, kui seda soovitakse, mida ma oma loodusravi varamusse kogunud olen. Jõudumööda olen neid teadmisi siin varemgi jaganud. Seekordne saab olema aga veidi teisest vallast ja loodan, et see pakub sulle samuti huvi ja leiad selle postituse läbi lugemiseks piisavalt aega, sest luban, see saab olema huvitav ja kasulik – küll teistmoodi kui tavaliselt ja sa saad siit palju kasulikku. Kui aga soovid Hingepeegli tegevust toetada, siis on sul see võimalus alati olemas ning me oleme selle eest ka alati väga tänulikud ja pole kitsid oma tänu ka üles näitamast.

Kui algselt arvasin, et teen ühe pisikese postituse, siis läks ikka nii nagu alati, sattusin soonele ja ei saanud enam pidama, sest leidsin, et tegelikult peaksin jagama sinuga veel seda ja toda jne. Mis tähendab aga seda, et kogu jutt tuli jagada enam-vähem pooleks, sest tean, et inimesed ei viitsi arvutist/telefonist/tahvlist väga pikki tekste lugeda – hakkab silmadele. Annan ka sulle siinkohal armu ja ei sunni sind siis väga pikka juttu lugema. Kuigi pean tunnistama, et ega seegi postitus just lühikeste killast pole. Samas postitust kolmeks jagada oleks olnud võibolla liiga palju, kuigi mahtu on, aga siis oleksin pidanud väga jälgima hakkama, kuidas ja mida hakkima hakata, et jutt ja järg loogiline oleks.

Erinevad ravimid Foto: Get a Baby
Erinevad ravimid
Foto: Get a Baby

Ilmselt tunned huvi, et milleks see kõik, kui haigeks jääd, siis on ju apteegist võtta igasuguseid vabamüügi ravimeid, mida vajadusel sisse võtta, peale määrida või millega oma immuunsüsteemi turgutada. Jah, need ravimid on küll saadaval, aga kui sa tunned mind minu varasematest alternatiivravi postitusest juba piisavalt, siis tead, et meie pere kasutab “tavameditsiini” ravimeid võimalikult harva, ainult siis kui muud valikut pole – igal ravimil on oma koht ja aeg, ka “tavameditsiini” ravimitel. Seni aga, kui võimalik, ravin oma pere alati just taime/loodusraviga ja pean tunnistama, et see on kordades efektiivsem, mõnusam ja ka organismile tervislikum ja ohutum. Lääne meditsiini ravimid kipuvad haiguse ravi käigus organismi kurnama ja tapma, mida aga tegelikult pole vaja üldse teha. Ravi peab olema kooskõlas inimese enda organismi ja energeetikaga ning samamoodi haiguse energeetikaga. Millest ma nüüd räägin – keerasin totaalselt ära? Oh ei, kohe varsti saad teada ja loodan, et sinu pilt loodusravist läheb palju selgemaks.

Esimeses postituses annan esmalt lühikese, robustse ülevaate loodusravi ajaloost, mis iseenesest on väga põnev, aga ma ei hakka seda siin põhjalikult lahkama, muidu jääksingi kirjutama. Lisaks jagan esimeses osas sinuga seda, kuidas määrata oma loomulikku ja haiguse/hetkeenergeetikat ja mida head ja põnevat kirjutan teises osas, saad teada juba esimese osa lõpus.

Postituse edasi lugemiseks kliki nupukesele: “Loe seda edasi”.

Tagasi
Eelmine artikkelInglisõnumid septembri viimaseks ja rehekuu esimeseks nädalaks
Järgmine artikkelSügis-talvine tervisevõti – II osa
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

2 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi