07.märtsil ilmus maakonnalehes Sakala artikkel kiriku ja vabamüürluse teemadel. Artikkel on täismahus kättesaadav SIIT.

masonic_emblem_chartEraldi toome välja endise vaimuliku Kalle Gastoni kommentaari, mis annab tunnistust, et ka vaimulikes ringkondades on kriitiline mõtlemine säilinud:

Natuke kahju, et lahvatanud diskussioon vabamüürluse ümber on taandumas Jaan Tammsalu personaalküsimuseks. Seda teemat peaks käsitlema palju laiemas kontekstis kui vaimulikkond ja vabamüürlus. Tuleks rääkida poliitikute ja arvamusliidrite seostest selle salapärase organisatsiooniga.

Mida kujutab endast näiteks Bilderbergi grupp, kes kinnistel koosolekutel teeb maailma arengut määravaid otsuseid ja kelle korraldusi täidavad riikide valitsused? Vaadates kas või Eesti valitsuse toimetamisi ja otsuseid, on raske aru saada, kelle heaks ta töötab. Eesti rahvas see igatahes küll ei ole.

Maailm on liikumas totaalse järelevalve ja ühtse maailmavalitsuse poole. Kas seda teostab vabamüürluse ladvik, mina ei tea, ent selge on see, et enamik selle ühingu pühendatuid liikmeid ei tea paljutki tipus toimuvast.

Huvitav on ka asjaolu, et uurijad, kes on püüdnud vabamüürlastel lasuvat saladuseloori kergitada, näiteks David Icke ja Jüri Lina, on tembeldatud skisofreenikuiks. Hullusärki panek on läbi aegade olnud tõhus meetod ebamugavate isikute elimineerimiseks.

Põnev on asjaolu, et avalikus meedias avaldatakse seisukoht, milles on äratoodud paljud uue maailmakorra teooria võtmesõnad. Olgu see siis teadlikult või kogematta aga tervitatav on see igaljuhul. Kes endise vaimuliku taustast midagi rohkem teada soovib, siis siin üks kolme aasta tagune intervjuu.

Eelmine artikkelHelisagedused ajulainete muutmiseks ja positiivsete tulemuste saavutamiseks
Järgmine artikkelLiidame loogiliselt

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi