Roomas kõnelevad 23. jaanuaril Access Barsi loojad Dain Heer ja Gary Douglas, kelle jutust saab ülekande vahendusel osa üle maailma, sealhulgas Eestis.

“Kas sa kujutad ette, mis toimub, kui kümned tuhanded inimesed üle maailma teevad Barsi ühel päeval? Meie kujutame. Me tajume globaalset teadlikkuse-, kerguse- ja rõõmulainet!! Kas sina ka tuled?” küsib Kaidi Karilaid.

Tallinnas Kadaka konverentsikeskuses vaadatakse ülekannet Kaidiga, kuid seda saab teha ka Tallinnas muudes kohtades ja Eestis näiteks veel Tartus, Pärnus, Võrus, Hiiumaal ja mujal. Ülekannet saab netis tasuta vaadata ka kodus.

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS, IGA 6 KUU TAGANT: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid. Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715. Selgitusse: "Hingepeegli toetuseks" ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud".

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi