Väljakutse vuntsikuuks

2
1083

Nagu teada, siis peetakse novembrikuud peale hingekuu ka “kurikuulsaks” vuntsikuuks ning siinkohal esitame meie, oma meeslugejatele, väljakutse kasvatada endale novembrikuu jooksul uhke vuntsipaar, mida julged ja tahad ka meiega jagada. Parimaid vuntsikandjaid premeerime luksusliku, sensuaalse ja loodusliku vuntsi/habemeõli või -vahaga.

Foto: Daily Mail
Foto: Daily Mail

Parim põhjus näidata välja oma armastust vuntside vastu ning panna teised ka neisse armuma. Nimelt kõigi osalejate vahel läheb loosi kaks luksuslikku vuntsi/habemeõli, -vaha, mille sensuaalne aroom võtab ka vuntsikandja daamil jalad nõrgaks. Kõigele sellele lisaks saab hr. vuntsikandja enda uhke karvkatte eest õli või vahaga luksuslikult hoolt kanda ja kaunilt läikima lüüa ning lisaks oma vuntse vastavalt tujule kujundada.

Foto: Braun
Foto: Braun

Oled huviline? Kui jah, siis soovime novembrikuu lõpus saada sinult, kallis osaleja, kaks fotot, enne ja pärast, ehk enne väljakutse vastuvõtmist ning väljakutse lõppedes. Saada fotod Hingepeegli meilile kampaania[ätt]hingepeegel.ee

Võitjad valivad välja kõik meie lugejad, hääletamise teel.

Toetad Hingepeegli tegevust?

Hingepeegel tegutseb suuresti tänu oma lugejate abile. Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust toetada ning jätta oma panus. Sinu vaba annetus, vastavalt võimalustele ja südametunnistusele, on alati teretulnud. Tulgu iga sinu kulutatud summa vähemalt 10x sinu juurde tagasi!

Soovid meid toetada, vali endale sobiv pangalink ning kasuta rekvisiite: Hingepeegel OÜ a/a EE212200221058508715 (Swedpank) ja selgitusse kirjuta: “Hingepeegli toetuseks; oma nimi ning millisest rubriigist on sinule enim kasu olnud”. – Lisaks osaled 2015. aasta lõpus ka meie väikesel kingiloosimisel.

Toetamine Paypali kaudu:


Toetamine pangalinkide kaudu:

swedlhv nordea danske seb

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS, IGA 6 KUU TAGANT: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid. Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715. Selgitusse: "Hingepeegli toetuseks" ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud".

2 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi