Tiit Trofimov on juba tükk aega korraldanud Eestis alkoholivaba tantsupidu „Ekstaatiline tants”, kus tullakse kokku selleks, et ennast täiesti kainena mõnusalt ja vabalt tunda, kohtuda südames ja armastuses teiste inimestega.

Nüüd on ekstaatiline tants jõudnud ka linnapidudesse, kus saab linnatulede säras muusikat ja tantsimist nautida. Järgmine ekstaatilise tantsu õhtu toimub 13. augustil kell 18-22 Solarise katusel kohvikus Komeet.

Seekord on DJ Martin Saar, kes mängib muusikat suure hingega ja kütab rahva üles. Kohal on ka trummarid Mattias Siitan ja Marko Lepik.

Kohvik Komeet pakub enda uut mahemenüüd, toorkakaod ja erilisi alkoholivabasid kokteile ja mullijooke.

Rohkem infot leiab Facebookist!

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS, IGA 6 KUU TAGANT: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid. Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715. Selgitusse: "Hingepeegli toetuseks" ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud".

Eelmine artikkelSõnumid juulikuu lõpu- ja augusti alguspäeviks 2020
Järgmine artikkelKõva ja pehme kuuseis augustiks 2020

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi