Andres Raid heidab Argo ja Evelini abiga pilgu FIE-dest kohtutäiturite poole. Kas eraisikust ettevõtjal (kohtutäituril) on ikkagi õigus otsustada teise (juriidilise)isiku varade üle? Kas kohtutäiturid “meelitavad” teid lepingusse? Mida kirjutada allkirja ette, kui loobute kohtutäituriga suhtlemast, et oma õigusi temale mitte loovutada?

Neile ja paljudele teistele küsimustele saate vastuse allolevast Tallina TV saatest “Mõtleme Taas”.

Samuti vaata ka esimest osa Argo ja Evelini teabe edastamisest: Eesti Vabariik on ettevõte ja panku pole olemas ning sinu laenud on kehtetud?

Foto: sotsiaalmeediast
Foto: sotsiaalmeediast

Täiendavat lugemist

Antud teemale lugege lisaks ka eestikeelsest WIKILEAKS lehelt:

„Valitsused“ on suletud

2 aastat uurimustööd teinud The One People`s Public Trust (OPPT) avastas massilise varguse, et „pangad“ ja „korporatiivsed valitsused“ on süstemaatiliselt rahvalt varastanud aastakümnete jooksul.

OPPT lõpparuande järgi selgitatakse, et võlaorjussüsteem on sihilikult üles seatud pankade ja korporatiivsete valitsuste poolt ja kas iganes me sellest aru saime või mitte, on see süsteem täielikult lõksu tõmmanud peaaegu terve maailma inimkonna kogu nende eluks. Aruandes järeldati samuti, et eksisteerivat süsteemi ei ole parandatud ning uus legaalne süsteem tuleb luua, et vabastada inimkond kogu maailmas võlaorjusest.

Loe edasi wikileaks.ee lehelt

Eelmine artikkelTänapäeva noored vananevad esivanematest 15 aasta võrra kiiremini
Järgmine artikkelSoovi südamest ja sulle antakse!

9 KOMMENTAARI

 1. Ei saa hästi aru Hämmeldunud isiku postitusest. Juttu on palju, aga konkreetseid fakte pole, sisu nagu pole.
  Kui näiteks oleks otsast lõpuni vale juut pankadest see TTV räägitu, siis kust saab pank raha, kui asutamisel on 8 miljonit pangal, aga poole aasta pärast on ta välja laenanud 140 miljonit?
  Lisaks kõigele on olemas mereõigused, rahvusvahelised õigused jne, võiks endale ka selle selgeks teha.
  Kas oled käinud pangas ja nõudnud endale dokumente, teise arve nr näitamist jne?
  Isegi väiksemates asjades on nii, et kui oled kasvõi nõus millegagi, annad oma allkirja kuhugi, või teed kasvõi sendise makse, oled astunud lepingulisse suhtesse, seaduste järgi aga lepingut teatud erisustega tuleb täita.
  Jne, jne, jne…
  Kõik ei ole päris nii, nagu härra Hämmeldunud isikule paistab.
  Kui Hämmeldunud küsib järjepidevalt miks, miks, miks, siis võiksime temalt küsida, et miks Eesti riik ei kasuta oma riiklikku panka ülekannete tegemiseks vaid eraisiku panka ja maksab selle eest 6 senti ülekandelt, kui tegelik kulu oma pangast tehes oleks 3 senti?
  Igaüks jäägu ikka oma liistude juurde ja loogikaga pole siin midagi pistmist, nagu Hämmeldunud isik väidab.

 2. Allan, oma toodud argumentidega oledki kogu orjandusliku süsteemi edukalt jõupositsioonilt välja toonud. Meil on põhiseadus…kui õigusi ja seaduslikku kaitset ei ole. On olemas Inimõiguste deklaratsioon aga seda ei tunnistata ja palju muidki õigusakte. On nn”riik” koos ametnikkonnaga ja Eesti rahvas koos Eesti territooriumiga. Kõik algab meie inimeseks olemisest ja nn”riigi” meelevaldsest inimese muutmisest enda tagatisvaraks….laibaks kui soovid. Isikut tõendavad dokumendid peaksid olema kirjapildilt identsed sünnitunnistusel olevaga, kuid ei ole. Katsu oma nime kombinatsioon trükkida lennu- või laeva piletile ja näed et pardale ei lasta. Soovitaksin enne rohkem süveneda probleemistikku ja siis sildistada toimunut või sõnumitoojaid. Edu soovides.

 3. Valgustatus või mitte aga antud juhiste rakendada üritamine on reaaluses (lisaks naeruväärsele) ohtlik!

  Tegu on Ameerika Ühendriikidest pärit vandenõuteooriaga mida laiemalt nimetatakse “Freeman on the land”. Konkreetsed juhised on põhistatud nõndanimetatud “Strawman theory” alusel. Esmajärjekorras on väga veider, et neid, puhtalt anglo-ameerika õigussüsteemi kiikse, üritatakse mingit pidi rakendada Eestis (mis on saksa õigusruumi osa). Teisalt ei ole keegi KUNAGI nende meetodite alusel kohtus võitnud – mitte kunagi! Ei USA’s ega meil. Küll aga on USA’s inimene reaalselt vangi mõistetud kohtu solvamise eest (“in contempt of court”), kui ta üritas end nende argumentide alusel kohtus kaitsta.

  Mis meie seadusandlust puudutab, siis tulenevalt Põhiseaduse paragrahvidest 4 ja 146, tõlgendavad seadusi ainult kohtud!

  Ei presidendi, peaministri, justiitsministri, valitsuse, kogu riigikogu, õiguskantsleri ega ammugi mitte suvalise kodaniku seadustõlgendus ei oma kohtus mitte mingit rolli. Kõik need isikud võivad küll asju omamoodi tõlgendada ent lõpuks läheb arvesse ainult kohtuniku arvamus. Ainus kes saab seda arvamust muuta on kõrgema astme kohus. Kolmanda astme (e. Riigikohtu) otsus on pöördumatu.

  Karmima närvikavaga vandenõuteoreetik võib siinkohal öelda, et ta ikkagi peab enda versiooni õigeks ning otsustab kohtu tõlgenduse osas rakendada kodanikuallumatust. Seal on aga see häda, et kui tugevama kehaehitusega politseiametnik sul lõpuks käed raudu väänab, või kohtutäitur sinu kontod arestib, pole sinu jaoks ju väga vahet kellel õigus oli ja kellel mitte.

  Ning kohtutäitur ignoreerib rahumeeli sinu “without prejuce” või “courtesy notice” stiilis jaburdusi ja alusetuid arveid mida sa talle saadad. Ta arestib su kontod ja teeb ettekirjutuse tööandjale palga kinni pidamiseks (just nii see käib, osa sinu palgast peetakse kinni enne, kui see üldse sinu kätte jõuab – sularahas või ülekandega ei oma mingit tähtsust).

  Lõpetuseks kordan veel – nende põhimõtete alusel pole MITTE KEEGI, MITTE KUNAGI, kohtus võitnud või otsuse täidesaatmisest pääsenud! Kui sa arvad (või usud) vastupidist siis palun too näiteks kasvõi ÜKS kohtuasi.

 4. Hea hämmeldunud ! Et toimuvat möista ,tuleb saada valgustatuks. See on pikk ja keeruline tee. Seega tuleks olla oma sönadega eelnevalt ettevaaatlik ,et mitte ise paista välja asjatundmatu ja asjatundmatusest endale asjatuid sekeldusi ja kulutusi ei tekiks. Teie tekst näitab teadmatust ja möistmatust maailmakorralduse tegelikkusest ning seda, et see ei ole liiga,kuhu peaksite sekkuma .

 5. Vot aga enamik inimesi ei mõika majandusest tuhkagi. Samuti tuleks kasuks hämmeldunul natuke ajalugu meenutada. Kus need seadused 1939 sandal kehtisid, kui nõukogude liit sundis peale “vastastiku abistamise lepingu” – väidetavalt oli ju igalpool oht riiklikule julgeolekule, mis tegelikult oli lihtsalt üks fabritseeritud kokkumäng. Kokkumäng suuremal või vähemal määral toimib ka tänasel päeval ja väga edukalt. Igasuguste seaduste nime all hävitatakse terveid riike. Majandus EI OLE see, mida sa oled keskkoolis mingist totrast õpikust õppinud. Üldiselt on see niiiii pikk jutt et enne läheks jumalapäike looja, kui saaks selgeks, kuidas asjad tegelikult toimivad. mis rahasse puutub, siis see on üks senistest valedest ja illusioonidest üks suurimaid. Umbes sama, nagu keskajal aeti inimestest välja paganaid, tuues ettekäändeks, et keegi kristus, (keda muidugi pole kunagi olemas olnudki) tuleb ja karistab. Nagu selles filmis, viktor marjanovits tuleb ja karistab – ja karmilt. Vot võikski karistada, saaks lollust vähemaks.

 6. Täiesti uskumatu, millist jama inimesed suust välja ajavad. Palun mõelge nüüd natuke järele … Iga riigi territooriumil kehtivad need seadused, mida riik ise kehtestab, kuna riik on üldjuhul (liidud ja föderatsioonid v.a) suveräänne ja vaba otsustama, kuidas ta oma elu korraldab. See ongi riigi mõte. Iga riik määrab oma ametnike ja teenistujate pädevuse seadustega, mis kehtivad iga konkreetse riigi territooriumil. Kohutäiturile annab seega pädevuse riigi seadus – ja just sellepärast on kohtutäitur pädev ainult selles konkreetses riigis. Täiesti asjatundmatu on väita, et kui kohtutäitur sõlmis lepingu justiitsministeeriumiga, siis ta saaks justkui ainult nendega asju ajada, mitte kolmandate isikutega. See Argo ei näi mitte midagi teadvat avalikust õigusest ja riigi funktsioonide korraldusest. Nii võiks ju küsida, et mis õigusega politsei meid kinni võtab, kui me kellegi ära tapame või midagi varastame… Muide, Argole teadmiseks, et kohtutäitur ei sõlmi justiitsministeeriumiga mingit lepingut, vaid ta määratakse ametisse ja ta peab täitma neid kohustusi, mis tema ametisse määramisega talle seadusega on ette nähtud ja järgima ka piiranguid. Seesama seadus annab talle õiguse otsustada kolmanda isiku vara üle ja kaitsta kellegi neljanda isiku seadusega kaitstud õigusi.
  Saates toodud loogikat järgides tekib küsimus, et kuidas saab kohtunik, mingi suvaline inimene, otsustada kolmanda isiku saatuse üle ja ta vangi panna, kui tal selle isikuga mingit lepingut ei ole sõlmitud.
  Sama jabur on rääkida sellest, et Rooma paavst võttis kõigilt saadikutelt puutumatuse – tule taevas appi! Kes on Rooma Paavst eesti õgiussüsteemis, milline on tema pädevus ja millisest seadusest see tuleneb? See, et meie eraõigus on võtnud üle väga paljud rooma õiguse põhimõtted , ei tähenda kaugeltki seda, et rooma paavsti pädevus laieneks täna eestisse ega ka kuhugi mujale iseseisvasse riiki. Täpselt sama ajulage on rääkida sellest, et pankasid pole olemas – tõsi, mitte ühtegi juriidilist isikut ei ole ju tegelikult olemas. See kontseptioongi tuleb muideks rooma õigusest. Kuid kuidas saab väita, et üks firma on olemas, aga teist ei ole, on arusaamatu ja otse öeldes loll…. sest näiteks nii panka kui mistahes muud firmat (pood) ei ole tegelikult olemas – on vaid vara ja inimesed. Kuidas siis saab kaupluste ketti haldav firma minna panka laenu võtma, kui teda ennast olemaski pole, siis kuidas see olematu keha tekitab endale raha iseenda arvelt, kui teda tegelikult pole olemas.
  Ka eelmises intervjuus räägitud jutt pankade laenu kustutamisest on täielik jama. Kuidas saab USA-s mingisuguse protokolliga kohustada Eesti pankasid oma laene kustutama? Te annate naabrile laenu ja nüüd keegi Austraalias ütleb, et naaber ei ole teile enam võlgu ja kõik! Kus siin loogika on? Ma ei hakka eespool toodud juttu kordama, aga ka rahvushavelise õiguse põhimõte on see, et kokkulepped kehtivad neile, kes end sellega vabatahtlikult seovad. Ükski riik ei ole kohustatud välislepinguga liituma ega seal kehtestatud reegleid omaks võtma. Kui võtab, siis peab ta muutma need reeglid ka siduvaks siseriiklikus süsteemis – siit jääb küsida, et miks ei ole vastu võetud seadust, mis kõik pangalaenud kustutab kui see dokument nii tähtis on, nagu intervjuus väidetakse? Olgu öeldud, et panga igapäevane majandustegevus on osta ja müüa raha; laenu kustutamine on sama, kui kohustame poode andma tarbijatele tasuta kaupa.
  Keegi, kes natukenagi majandusest ja õigusest midagi mõikab, saab aru, et see jutt on väiklane ja totaalselt asjatundmatu, et mitte öelda loll ja lapsik. Jääb vaid küsimus, miks kulutatakse Tallinlaste raha sellise jama tootmiseks ja kinnimaksmiseks.

 7. Hea Reeli! Kas on sel tähtsust ,kes on need, kellelt selline info? Kuldaväärt muide ! Kysite ,et kust saab kinnitust ? Kust saab kinnitust, et Maa on ymmargune ? Kust saab kinnitust,et Kuu ei ole juustust ? Kust saab kinnitust,et möni konn ei muutu printsiks pärast musutamist ? :-) On aeg öigeteks kysimusteks. Ja need ei ole kindlasti isikute kohta ;-)

  • Eelmisest postitusest ei saanud hästi aru. NWO on paha,saame aru.Aga kas OWO (old world order) on töesti kaitsmist väärt??? See vana kord, kus firmad on maskeerunud riikideks, kus ministrid ei ole teenijad,nagu nende ametinimetus tegelikult tähendab, kus kohtutäiturid teesklevad ametiisikuid,kuigi nad tegelikkuses on vaid eraettevötjad,kes toituvad teiste HÄDAST, kus kohtunikud teesklevad ametiisikuid, mainimata ,et tegelikult on nad erafirma teenistuses ja ei saa ilma inimese nöustumiseta mingeidki otsuseid vastu vötta. Kus maksud ei lähe mitte inimeste abiks, vaid södadeks jne jne. Ega ori ei tahagi olla vaba,ta tahab vaid elada orjapidaja moodi. Muide- kui on vaja, et kellegi piits kogu aeg turjal tantsiks,ei pea selleks peremeest palgal hoidma – vöib ka ise piitsutada ! Aga vaba valik,nagu öeldakse. See vana on kukkunud,vaatamata sellele,et on “tublid”abilised, kes proovivad seda orjanduslikku korda pysti hoida-ka siin ,Eestis.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi