Küsimus suurele ringile

14
1439

Kallis Hingepeegli lugeja!

Seekord palume sinul jagada omi mõtteid meiega, mis tähendab seda, et tahame teada, mida soovid Hingepeeglist lugeda, millistel teemadel võiksime rohkem kirjutada. Kas on midagi, millest puudust tunned, millestki, millest soovid rohkem teada saada, jne?

KüsimusSoovime, et jagaksid meiega oma ideid, kuidas saame sinu jaoks rohkem kasulikum olla ning mida selles suhtes teha võiksime. Kõik sinu ideed on oodatud personaalse sõnumiga kas meie e-posti aadressile: info[ätt]hingepeegel.ee või Hingepeegli FB lehel personaalsete sõnumitega postkasti. Kui leiad, et sul on aega ja tahtmist oma põhitöökoha kõrvalt meiega koos “maailma parandada” ning sinul on sõnumeid/artikleid, mida tahaksid ka Hingepeegli lugejatega jagada, siis anna sellest julgelt teada. Lisaks otsime oma meeskonda emakeele filoloogiaharidusega (võid olla ka filoloogia tudeng) inimest, kes tahab ja leiab aega Hingepeegli postituste/artiklite jooksvateks keelelisteks redigeerimisteks.

Kõigi oma ideede, arvamuste, mõtete jagajate vahel loosime 30. aprillil välja

  • ühe Õie energeetilise massaaži, mille saad kokkuleppel kätte kas Tartus või Saaremaal
  • ühe alternatiivmeditsiinipõhise liigese/lihasvalu leevenduse – 200 ml
  • ühe alternatiivse toitumisalase raamatu
  • ühe loodusliku kehahoolduskomplekti “Puhtast loodusest” (koosneb vähemalt kolmest tootest).

Soovid meid toetada finantsiliselt, vali endale sobiv pangalink ning kasuta rekvisiite: Hingepeegel OÜ a/a EE212200221058508715 (Swedpank) või EE247700771001908595 (LHV) ja selgitusse kirjuta: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist on sinule enim kasu/abi olnud”. Iga kolme kuu tagant loosime oma toetajate vahel tänutäheks välja väikesed tänukingitused. Tulgu iga sinu annetatud summa sulle vähemalt 10x tagasi!

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS, IGA 6 KUU TAGANT: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid. Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715. Selgitusse: "Hingepeegli toetuseks" ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud".

Eelmine artikkelBakterid, mikroobid, elu sooltes… ja meie tervis.
Järgmine artikkelTaroskoop aprillikuuks
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

14 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi