Märtsikuu neljapäevaõhtused joogatunnid (ja tegelikult etteruttavalt öeldes ka aprillikuised) Õnnelaboratooriumis on pühendatud keha puhastamisele.

„Teeme (v)ägedaid seeriaid, mis aitavad minna jääkidel ja kõigel, mis sombuse sügise ja külma talve jooksul kehasse ladestunud. Ikka selleks, et tunneksid end kevadele vastu tantsides kerge, puhta ja õnnelikuna. Meditatsiooniosas jätkame ja jõuame lõpusirgele 21 meditatsiooniastmega, mis säravpuhastavad kõik selle, mis silmaga nähtamatu, aga oh-kui-teravalt tuntav,“ sõnab teejuht Liina Ravneet Elvik.

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS, IGA 6 KUU TAGANT: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid. Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715. Selgitusse: "Hingepeegli toetuseks" ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud".

Eelmine artikkelDan Brule esineb Tallinnas hingamiskontserdil „Vabadus“
Järgmine artikkelLinnukuu lõpunädala inglisõnumid

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi