Matti Ilves: Tähelepanu! IMF ja EL alustavad “Võlamaksu” abil pangakontode röövimist

5
9913

Rahvusvaheline Valuutafond (IMF) koos Euroopa Liiduga plaanivad kohustuslikku sundmakset, esialgu – 10% kõigilt EL-i kodanike pangahoiustelt.

IMF ütleb, et eurooplased saavad valida, kas kohustuslik maks või vara devalveerimine läbi inflatsiooni. See hoiustajate raha sundvõõrandamine viiakse läbi jällegi pankade päästmiseks. Suurpangad on halvasti majandatud, eriti aastatel 2007..2011 ja sisuliselt kasumiahnuses ennast “lõhki laenanud” ning koormatud halbade laenudega riikidele. Nüüd soovitakse, et hoiustajad tuleksid pankadele appi. Seda 10% hoiustest ei paluta, vaid lihtsalt konfiskeeritkse, nii nagu seda tehti prooviks juba Küprosel.

Robbery

Arvata võib, et seekord ei lähe maksustamise alla hoiused üle 100 000 euro, vaid eranditult kõik hoiused nii avalikus- kui ka erasektoris. Üleilmne finantsliit plaanis sellist hoiuste konfiskeerimist viimasel G-20 tippkohtumisel ja see kavatsetakse ellu viia juba 2014. aastal. Samuti on plaanis rakendada rangeid meetmed, et ükski pangaarve omanik ei saaks sellest sundmaksust kõrvale hoida.
Sundärastamise läbiviimine ei tähenda aga midagi muud, kui ebaõnnestunud finantssüsteemi ajutist päästmist, et see siis veelgi suurema katastroofiga hiljem kokku kukuks.

Sellist makset-konfiskeerimist on juba rakendatud mõnel pool Euroopas Esimese maailmasõja järgsetel aegadel, nii et siin maailmas ei ole midagi uut. Kõik peaksid teadma, millise katastroofiga see maailmale lõppes.
See on veel tugev poliitiline sõnum ja tähendab tegelikult fašistliku korra väljakuulutamist Euroopa Liidus.

Allikas

Eelmine artikkelHuulepalsami sündroom
Järgmine artikkel9 põhjust, miks rasvakaotus on alati soovitust aeglasem
Astun onnist välja ja laulan sellest, mida näen. Kahtlen ...

5 KOMMENTAARI

  1. Ärge siis hoidke raha pangas… Võtke oma hoiused välja ja ongi meie pangad pankrotis….. .) Endal seda muret pole, ülearust raha pole ja elan palgapäevast palgapäevani. Ja kui tekibki sääste ei pea seda tormama panka hoiustamisele viima, las seisab kodus. :)

  2. KUHU kadus raha ? Ära ju seda ei põletatud ! Võtke sealt tagasi, kuhu ta kadus – pankurite taskust.
    MIKS minu taskust ? Ma pole iial laenanud, mul pole pennigi võlgu, miks mina pean lollide,ebaausate ja ahnete pankurite vigu kinni maksma. Lugege raamatut "Vaba langemine". Kõik on pankurite süüs. Pangad liiga suured, nad ei tea enam isegi, mis toimub. Tõmbasid haneks isegi USA valitsuse. Hahahaaaa !
    Mul on hoiusel matuseraha 1500 euri,igal aastal maha 10 &. St et ca kümne aastaga on arve nullis ???

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi