Vaevalt et keegi meist meelega õnnetusse suhtesse astub. Kuidas siis ikkagi juhtub nii, et ühel hetkel on pettumust rõõmust sootuks rohkem? Liigagi tihti lahutame end iseendast – selleks, et lähisuhe luua või kellegi teise eest hoolitseda.

„Ma armastan sind nii väga, et olen valmis loobuma minu jaoks hinnalisest asjast sinuga koos olemise nimel.“

See on vaid üks näide, kuid tõtt-öelda kulutab enamik inimesi iseendast osade lahutamisele palju aega. Kui sageli on iseendast lahutamine pikas perspektiivis tegelikult end ära tasunud?

Lahutuseta suhe on selline, kus sa ei pea iseendast lahutama ühtegi osa selleks, et kellegi teisega suhtes olla. See on olukord, kus kõik inimesed ja asjad, kelle või millega sul on suhe, võivad suhte tulemusena muutuda millekski enamaks.

Gary M. Douglase ja Dr. Dain Heeri raamat „Lahutuseta suhted“ sisaldab abivahendeid, harjutusi ja protsesse, mida võid kasutada:

  • lahutuseta suhete loomiseks
  • selgitamaks, mida oma suhetelt soovid
  • avastamaks, mis on sinu jaoks tõene
  • energia abil huvitavate inimeste ligitõmbamiseks
  • teadvustamaks, millal on aeg suhtest lahkuda
  • oma partneriga suhte uuendamiseks ja taastamiseks
  • suhtesse seksi tagasi toomiseks
  • oma kallima erutamiseks

Loe peatükki eneseõigustamisest.

Õigsus

Foto: Mochi Mag

Sageli me isegi ei küsi endalt, mida tegelikult saada sooviksime. Igaüks kulutab ju oma elu. Mida sa endale valida tahaksid? Meie kümneprotsendises reaalsuses on vaatenurk selline, et tuleb leida ideaalne suhe, saada lapsed, võtta koer, osta hooviga maja ning seejärel elada õnnelikult päevade lõpuni. Kas pead end luuseriks, kui sul suhet ei ole?

Kas pole huvitav, et niimoodi me oma elu korraldamegi? Me astume eemale suhtest, mis muudab meid õnnetuks ja saame seeläbi õnnelikuks. Siis aga asume otsima uut suhet, et end taas õnnetuks muuta. Üheksakümmend viis protsenti inimestest oleks meelsamini õnnetus suhtes kui üksinda. Miks tahad sa astuda õnnetusse suhtesse? Sest sa ei taha olla luuser. Sa ei taha eksida.

Kui sa valid õigsuse, pead sa tõestama, et kõik see, mida õigeks pead, on ka päriselt õige, ning see, mida valeks pead, on ka päriselt vale. Kas oled abiellunud või suhtesse astunud kellegagi ja seejärel üritanud selle inimese valimist enda silmis õigeks muuta? Mitu aastat sa selle õigsuse jahtimisele kulutasid? Kui kauaks sa selle inimesega kokku jäid, tõestamaks endale, et sa polnud teinud valet otsust? Oli see vast sinust tark, mis?

Enamik inimesi kulutab kogu elu tõestamisele, et kõik nende valikud olid õiged. Kas see annab sulle mingi vabaduse. Ei.

Eelmine artikkelSõnumid paastukuu 23.-29. kuupäevaks
Järgmine artikkelLISATUD HARJUTUS! Vabastav hingamine tervendab keha ning vaimu

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi