Lõpuks ometi olen ma suutnud tuvastada esimese karmaseaduse. Selle seaduse leidmine oli pikk ja keeruline protsess. Kuidas täpsemalt need energiavood voolavad läbi inimese, see nõuaks hästi tehnilist lahtiseletamist.

Aga lühidalt kõlaks see seadus nii: kuhu investeerid, selliseks sa ise muutud.

Vaatleks seda seadust väga ühiskondlikust seisukohast, nimelt läbi raha annetamise süsteemide. Kui me oma raha eest midagi ostame, siis see ei ole annetus. Annetus ehk vaimne investeering on see, kui me anname oma raha ilma midagi vastu saamata.

Toome elulisi näiteid

Foto: Circle of the Wild Wood

Kui tekkis pensioni maksmine, siis reaalselt hakkasime ju investeerima vanadesse inimestesse. Selle tulemusena heaoluriikide elanikkond vananeb.

Tänapäeval on väga hea näide pagulased. Euroopa kultuurruum hoolitseb pagulaste eest paremini kui oma pensionäride eest. Üks minu tuttava tuttav on pagulaste keskuses koristaja. See on müstika, milline meeletu investeerimine pagulastesse toimub. Neid teenindatakse nagu mingeid kõrgest soost isikuid.

Seda, mis ootab Euroopat ees, on näha juba Rootsis. Kui minu vennad läksid Rootsi sel ajal, kui Eesti sai vabaks, siis neid viidi ilusasse Rootsi linnakesse nimega Flen. Aga kahjuks pagulased varastasid poodidest ja tegid igasuguseid muid pättusi. Lõpuks kolisid selle linna elanikud sealt lihtsalt ära. Ehk rootslane, kes investeeris pagulastesse, muutus ise pagulaseks.

Soovides kellelegi head, hakkame me teda energeetiliselt toitma. See on samuti vaimne investeering.

Investeerimine avaldub ka meie soosingu puhul. Näiteks mehed hakkasid naistele andma teenimatult kõrgemaid ametikohti – seda võrdsuse sildi all. Ja mis on selle tulemus? Mehed muutuvad naisteks. Nad on kaotanud oma algupärase mehelikkuse, nad käituvad nagu naised.

Ja ma võin öelda, et see seadus toimib ka palju suuremas mastaabis. Näiteks need, kes loomade õiguste kaitsmise sildi all tõstavad loomi tähtsamaks kui inimesed, loovad endale olukorra, kus nad edaspidi peavad ise kehastuma loomadena.

Mõistes seda karmaseadust, saame aru, miks on meil tunne, et tehes head, me saame vastu pead. Ehk on selline lause: ükski heategu ei jää ilma karistuseta. Näiteks: kui aitame vaeseid, nõrku, vigaseid, siis tänutäheks röövitakse meilt vara, meie tervis laguneb ja me muutume järjest saamatumaks. See on karma. Me loome iseenda tulevikku.

Sellesama karmajõu toimemehhanismi olen ma ka enda nahal tunda saanud. Õnneks positiivses võtmes. Juba väga noorelt ütlesin ma, et mina investeerin andekatesse, tublidesse inimestesse. Ja mis on tulemus? Mu nõiavõimed lähevad kogu aeg tugevamaks.

Väike vahemärkus: ma olen nõid ja tervendaja. Ma ei aita kedagi. Ma olen lihtsalt teenusepakkuja. Kui inimene maksab, siis ma tervendan teda. Ja ainus töö, mida ma teen tasuta, on minu vaimse grupi liikmete õpetamine ja kasvatamine, sest nemad on arenemisvõimelised inimesed, kes tahavad ise muutuda paremaks.

Selle tekstiga ma tahaksin anda edasi sõnumi: kui te kedagi aitate, siis mõelge, kas te tahate muutuda selliseks, nagu on see inimene.

Eelmine artikkelVenemaa tunnustatud selgeltnägija ja teadlane Natalja A. Onufrijeva tuleb Tallinnasse
Järgmine artikkelSõnumid rehekuu 14.-20. kuupäevaks.
Hannes Vanaküla
Tokroda Hannes Vanaküla on Eesti nõid. Ta on loonud uue vaimse koolkonna – Arengumaagia, mille olemuseks on leida tõesed kirjeldused selle kohta, kuidas maailm tegelikult toimib. Vanaküla ümber on koondunud mõnikümmend järgijat-õpilast, kes ennast omakeskis paganateks nimetavad. Vanaküla on välja andnud kaks raamatut, kus käsitleb oma vaimset õpetust - ’’Maagia alustalad: Kakskümmend ülekandeliini,’’ ilmunud 2007 ning ’’Mees ja naine. Inimese kirjeldus,’’ ilmunud 2009.

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia