Tagasi
Järgmine

Aeg ärgata – Kevade lubadus

Foto: Facebook

Imbolci peetakse sel aastal põhjapoolusel 2. veebruaril ja tegemist on  kevade lubaduse ehk Püha Brigitta päevaga nagu seda mõnel pool veel nimetatakse.

Tegemist on siis uue aastaringi teise hingamispäevaga, mis tähistab põhja-poolusel talve lõppu ning uue kasvutsükli algust. Pikad ja külmad talvekuud on peaaegu selja taha jäetud ning kohati on juba looduses märgata esimesi kevadisi märke: loomad hakkavad talveunest ärkama, lumikellukesed, krookused hakkavad oma nina lume alt välja pistma, päike on hakanud märgatavalt kõrgemalt liikuma, mida oled ilmselt isegi juba mõnda aega tähele pannud.

Tegemist on aastaringi talvise keskpühaga, mis tähendab seda, et oleme aastaringiga jõudnud talvise pööripäeva ja kevadise võrdsuspäevaga poolel teel asuva verstapostini. See on nende jaoks, kes ootavad pikisilmi soojemaid kuid, vägagi tervitatav verstapost.

Järgmiselt kolmelt leheküljelt saad lugeda, mida Imbolc täpsemalt tähendab ning mida sel päeval teha võiks. Selleks ei ole sul vaja teha midagi muud, kui klikkida nupukesele: “Loe seda edasi” või vali rippmenüüst endale sobiv lehekülg.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2019

Foto: Somananda

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelSõnumid jaanuari lõpu- ja veebruari alguspäeviks
Järgmine artikkelKõva ja pehme aeg veebruarikuus
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi