Taimed, mis meelitavad ligi positiivset energiat

1
22739

1Kodune energeetika

Foto: Spirituality & Health Magazine

Harmooniline ning õnnelik keskkond elamiseks on äärmiselt oluline selleks, et omada head tervist ning positiivset meelelaadi. Nagu sa ilmselt juba tead, siis parimad ravimeetodid tulevad ikkagi selgest ja optimistlikust meelelaadist. Kui sul on aga probleeme positiivsusega, siis Emakesel Loodusel on sinu jaoks ka siinkohal väike lahendus täitsa olemas.

Vastavalt iidsele meditsiinile on teada, et päris mitmed taimed, mida on paigutatud/istutatud oma elamisse ja selle ümbrusesse, aitavad tõsta energiat ning parandada sinu kodu üldist energeetikat paremini kui mõned teised taimed. Mis tähendab seda, et need taimed peavad olema elus, kasvama näiteks potis ning nende eest tuleb hoolt kanda ning neile anda vastu oma armastust. Kõigele sellele lisaks, saad sa igal ajal võtta kasutusele värskeid ürte. Kõigele sellele lisaks on taimi kasutatud ka väga pikka aega ruumide kujunduselementidena nii kodus, kontoris, ettevõtetes jne selleks, et anda ruumidele rohkem elu ja sellega kaasnevat positiivse energiavoolu, millel on võime vältida ning ruumist välja viia sinna kogunenud negatiivset energiat.

Kaktused

Öökuninganna Foto: HB Documentary
Öökuninganna
Foto: HB Documentary

Kui sa mõtled kaktuse peale, siis paljude jaoks ei suuda nad endale seda ette kujutada, kuidas kakstused saavad koju positiivset energiat tuua, seda just oma välimuse pärast. Tegelikult on kaktused väga kaunid taimed, neil on fantastilised õied ja võib öelda, et paljud neist õitest on maailma kaunimad. Peale selle, et kaktustel on võime tuua sinu koju positiivset energiat on nad ka kodu kaitsvad taimed. Neile omistatakse võimet kaitsta kodu ja selle elanikke kurjuse, sissetungijate, kadedate ja halbade inimeste, silmakirjatsejate eest ning lisaks imevad endasse koduseinte vahel  oleva negatiivse elektromagnetenergia, mida kiirgavad erinevad kodumasinad. Enamikke kaktuseid on iseenesest väga lihtne hooldada, aga mõned liigid vajavad veidi rohkem hoolt kui teised. Kui valid oma koju kaktuse, siis leia see, mis sinule kõige enam meeldib ning võngub sinuga ühel sagedusel ja sa tunned, kuidas ta sind ja sinu kodu energeetiliselt täiendab. Lisaks sellele mitmete kaktuste viljad kõlbavad väga edukalt ka süüa.

Enamik kaktuseid on väga lihtne paljundada ning jagada neid oma sõprade-tuttavatega. Mäletan, kui mul teismelisena oli kodus üle paarikümne erineva kaktuse liigi, mis pidevalt ja pööraselt õitsesid, sh ka see imeline öökuninganna. Meeles tuleb pidada seda, et kaktuseid ei soovitata pidada meeste ruumides, pidavat nende potentsile kehvasti mõjuma.

Järnevalt kolmelt leheküljelt leiad veel 9 taime, mille vahel valida, mida endale koju tuua/istutada, et nad meelitaksid sinna rohkem positiivset energiat ja vibratsioone.

Tagasi
Eelmine artikkelVaimustus vabanemisest
Järgmine artikkelInglisõnumid novembri superkuu nädalaks
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi