Kallid lugejad, kus maailmanurgas te praegu ka poleks, sooviksin jagada tundeid, mis üha rohkem viimaste poliitiliste sündmuste kontekstis võimust võtavad. Mulle tundub, et need sündmused mõjutavad otseselt meie meeli, mõtteid, suhteid, maailmatunnetust, mis kõik saavad alguse meie sügavaimast alateadvusest. Proovin võimalikult lihtsalt ja kättesaadavalt sõnastada lahti oma nägemuse inimeste praegusest emotsionaalsest seisundist, õigemine selle tagapõhjast.

Minu eesmärk pole samastada teie tundeid enda omadega, sest meil kõigil on erinev suhtumine toimuvasse ning see põhineb tunnetuslikel kogemustel. Minu sooviks on, et te võtaksite hetkeks aja maha ja süübiksite enda tegemistesse, tunnetesse, oma soovidesse ja tahtmistesse. Ma tean, mis te öelda tahate – Teil pole selleks jamaks aega! Tegelikult pole ajaga siin midagi pistmist, probleem on teis endas. Teie soovis elada sellist elu, nagu te hetkel elate.

Tegelikult, on võimalik ka selline elu, mille kujundate te ise läbi oma unistuste ja soovide. Soovid on need, mis liigutavad maailma ühes või teises suunas.

Mis vahe on unistusel ja soovil?

Unistus on teie kujutelm asjast mida te ihaldaks. Soov on unistuse edasiliikumist ajendav jõud. Ärgem unustagem, et unistused peavad olema realistlikud. Mida ma sellega öelda tahan on see, et pole mõtet unistada end Saudi Araabia kuningaks või maailmavalitsejaks. Unistused peavad olema reaalsed ja saavutatavad teie eluea jooksul. Ma ei räägiks teile seda, kui mu oma unistused poleks täitunud. Olen saavutanud kõik, millest olen unistanud. Keskmiselt on selleks kulunud 3-5a. See on reaalne aeg oma mõtete/ideede realiseerimeseks. Kusjuures ei ole vaja oma mõtet killustada. See tähendab, et korraga ei saa unistada mitmest asjast, sest muidu lükkub kõikide saavutamine määramatusse aega.

Foto: bioneer.ee
Foto: bioneer.ee

Mida paremini te oma unistuse suudate visualiseerida, seda konkreetsema tulemi te saate. Seega, IGA MÕTE, mille te enda meeltest välja paiskate on materiaalne. Sellel on võime materialiseeruda.

Seetõttu, peaksite olema ettevaatlik igasugu negatiivsete mõtete loomisega. Kui te arvate, et see on ju fun, siis te eksite! Mida rohkem negatiivsust te teiste inimeste vastu suunate, seda rohkem negatiivsust te endale tagasi saate. Kui te seda oma elueal ei tunne, siis tunnevad teie lapsed, lapselapsed. See on KARMA. Kui Teie elu pole selles elus just “meelakkumine” ning te olete sunnitud pidevalt endale esitama küsimuse, miks see nii on, siis ilmselt on tegu teie esivanemate suhtumisega ümbritsevasse maailma.

Selles maailmas ei ole midagi juhuslikku! Kõik on omavahel kooskõlas, isegi kui me seda ei taju. Kõik, mis juhtub, juhtub teatud põhjusega. Ka negatiivne kogemus on kogemus, millest edasi võib kujuneda positiivne!

Inimkonna kõige suurem probleem on positiivsuse puudumine. Õigem oleks öelda, et inimeste positiivus on alla surutud. Nii nagu on seda tehtud ka inimeste unistuste ja soovidega.
Inimkonnale surutakse peale võõrast reaalsust. Me elame kellegi ambitsioonide ja soovide nimel, mille liikumapanevaks jõuks on meie toitmine hirmudega.

Kasutades süstemaatilisi mõjutusvahendeid halvatakse ja kammitsetakse inimese mõtteid ja tundeid, mis teevad võimatuks inimese õnnelikuks ja vabaks olemise. Vabadus ei ole piiritletud, see on teie hinges! Kui te aru saate, et te olete hingelt vaba, siis riigipiirid pole teie jaoks enam olulised. Te olete vabad looma, vabad otsustama ning ka vastutama oma tehtud otsuste eest. Seega, vabadus ei ole midagi sellist mida te saaksite käega katsuda. Te saate seda vaid tunnetada. Inimene saab vaba olla vaid hingelt!

Millisest vabadusest võiks rääkida eestlane?

Me kõik teame kui oluline on eestlase jaoks sõna “vabadus” ja mitte ainult. Kui palju on viimasel ajal selle ümber kirgi üles köetud. Taas kisuti haavad lahti! Aga milleks ja kelle huvi on eestlase tunnetel mängimine? Kelle soov on, et eestlane ei saaks elada rahulikult, nagu ta on seda viimased aastad teinud? Leian, et see on manipuleerimine, millega kahjuks minnakse kaasa.

Kui vaimsus on hävinud, siis ei suuda inimene enam tajuda, et temaga mängitakse. Poliitiline eliit masseerib pidevalt inimeste ajusid ja suunab neid mingisuguse “vabaduse” poole, mis peaks teid just nagu õnnelikuks tegema. Kuid paraku, see ju ei toimi. Enamusel tekitavad sündmused vaid negatiivseid emotsioone! Mulle tundub, et seda tehakse vaid ühel põhjusel – hävitada inimene kui mõtlev olend, kes ei mõistaks reaalse vabaduse tähendust.

Vabadus ja sõltuvus

Nii nagu pole olemas absoluutset vabadust, nii pole ka absoluutset sõltuvust. Sõltuvuse millestki või kellestki tekitame me ise. Eelkõige oleme me kinni oma mõtlemises, tuginedes stereotüüpidele. Nagu ma juba enne mainisin, seisneb vabadus sõltumatult vastu võetud otsustes.

Kas te olete kunagi mõelnud, kui te teete mingit tööd, ostate mingit eset, kui palju on selles tegevuses teie enda isiklikku tahet? Ilmselt mitte. Proovige kord võtta aeg maha ja juurelda selle üle. Ma eeldan, et enamus jõuab ehmatava tulemini. Teen tööd, sest mul on kohustus. Ostan selle või teise asja, sest muuks ei jagu finantse. Seega, teie poolt tehtud valikud ei ole teie omad, vaid on kallutatud, peale surutud.

Asja positiivne külg on see, et te olete ise võimelised seda muutma. Me oleme võimelised muutma reaalsust, milles me elame, selliseks, et me tunneksime harmooniat. Kõige lihtsam on seda selgitada näitel: Kindlasti on teil elus olnud päevi, mil te tundsite ennast justkui tiivustatuna. Kui te nüüd prooviks meenutada seda tunnet, mis teid valdas ja seda situatsiooni, miks ja kuidas see juhtus, siis ilmselt suudaksite te seda korrata.

Kui mõnele jääb mulje, et see on selline läbi roosade prillide nähtud maailm, siis ta eksib. Ma olen täpselt samasugune lihast ja luust inimene nagu teie. Mul on täpselt samasugused probleemid nagu teil, kuid ma püüan neist üle olla, ma püüan mitte lasta neil mõjutada minu elu. Kui sul ei ole võimalik olukorda muuta, siis kohane. Eestlased on sajandeid olnud kohanemisvõimelised. Milleks siis tõmmelda ja ajada taga seda, mida on võimalik saavutada läbi iseenda sisemise mina tundmise.

Vabanege vihast, kadedusest, väiklusest, kõrkusest. Kõikidest tunnetest, mis lõhuvad ja hävitavad tervist, suhteid ning elu tervikuna.

Mida ma lõpetuseks tahan öelda, on see, et viimasel ajal on selline positiivsus vaid kasuks tulnud. Hoiab pea ja mõtted selged. Lisaks on paar retsepti, kuidas kiiremini meedia pohmellist lahti saada. Proovige olla nädal ilma telekata! Uskuge mind, see mõjub hästi. Võtke selle asemel ette matk loodusesse, parki, loomaaeda. Kontakt loodusega tervendab teid ja toob hoopis uuele tasandile.

Rohkem positiivsust!

Eelmine artikkelMärgiline raport: Rahvusvahelise komisjoni 2014 a. soovitused nurjunud uimastipoliitika tõhusaks ümbertegemiseks
Järgmine artikkelArvamus – Aare Sisask: Elu nagu filmis
Tartu 1KK. MRIU - Moskva Riiklik Industriaalne Ülikool - ärijuhtimine. Kuna olen selline kontrollile allumatu tüüp, siis tuli leida lahendus. Seega nüüd olen oma firmas tegevjuht. Ise poon ja käsen end.

3 KOMMENTAARI

  1. Võin anda kõigile teada, et see on tõsi. Lugesin seda kusagilt ca 3 aastat tagasi. Olen sellest ajast alates igapäevaselt joonud sooja sidrunivett kruusitäie esimesena hommikul tühjale kõhule. Olenemata söömisest, joomisest, kaal on alanenud ja püsib kenasti. Abikaasa on umbes aasta nüüd järginud seda. Ja kuna tema teeb plankingut ja igapäevaselt käib ca 12 km kiirkõndi, siis on lausa ideaalkaalus, SOOVITAN!

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi