Mobiiltelefonid loodi rahvastiku sujuvaks vähendamiseks

0
1919

Erinevaid kõrgsageduslikke kiirgusi on juba nii palju, et nad nullivad täielikult ära Schumanni resonantsi ehk planeedi Maa loomuliku võnkesageduse. Järjest suurenev kiirguste hulk maailmas viimase 25-aasta jooksul on konkreetne seletus sellele, miks maailm on nähtavalt „hukka“ või „hulluks“ läinud.

Kuna varem oli maapiirkonades mobiliikiirgust vähe (levi kehva), puhkasid linnainimesed seal end kenasti välja, sest Schumanni resonantsi tuli piisavalt läbi.

Nüüd on aga üle maakera 5 miljonit mobiilimasti. Igaühe küljes on vähemalt 3-4 pikliku ristküliku kujulist ja 1 meetri pikkust mobiilsideantenni, mis teeb kokku 20 miljonit suurel võimsusel kiirgavat mobiilsideantenni.

PUUST JA PUNASEKS: Mobiiltelefonidest, WiFi-võrkudest ja juhtmeta telefonidest (DECT) tulev kõrgsageduslik elektromagnetkiirgus ajab meid esmalt hulluks ja seejärel tapab tervise.

Nüüd aga hakatakse Eesti maapiirkonadesse paigaldama mobiiltelefoni sisaldavaid kaugloetavaid arvesteid. Osades Tallinna kortermajades on ühistud jõudnud juba paigaldada kõrgsagedust kiirgavaid kaugloetavaid vee- ning gaasiarvesteid. Kas tõesti on seda silmale nähtamatut, ninale haistmatut kiirgust veel vähe?

Kui meil oleksid prillid, millega saaks elektromagnetkiirgust vaadata, siis ei näeks me kaugemale kui kümme sentimeetrit, sest paks „kiirgusudu“ on ees. Õhus olevat elektromagnetkiirguse saasta on täna miljoneid kordi rohkem kui 25 aastat tagasi.

Loe edasi blogist “Kaitse Oma Tervist”

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS, IGA 6 KUU TAGANT: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid. Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715. Selgitusse: "Hingepeegli toetuseks" ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud".

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi