Tee ise – kodune “vegan nutella”

2
4174

1Kodukootud vegan nutella

Mõni kord tahab hing midagi eriti head, paremat ning ka tervislikku ning midagi magusat. Samas, kui hakata vaatama, mida sisaldab kauplustes müüdav nutella, siis kaob ära igasugune isu. Kuna meie pere armastab ka kodukootud pähklivõid, siis seekord lisasin pähklivõile ka muid koostisosi, et paremini välja tuua nutella tekstuur ja maitsed. Aega võtab koduse nutella tegu ca´15-40 minutit, kõik oleneb sellest, kas pähklid on eelnevalt juba röstitud või mitte ning millist tekstuuri soovid oma nutellale saavutada. Minu nutella valmis 15 minutiga.

Seekordne laar nutellat tuli mul juba eelröstitud pähklitest, on kiirem ja mugavam lahendus kohe midagi head saada, kui isu tekib. Muidugi tähendab see seda, et oled varasemalt juba mingi portsu pähkleid valmis röstinud, ehk siis lõplik ajakulu jääb küll samaks, aga jaotad selle erinevatele aegadele. Minu jaoks on peamine see, et ma tean täpselt, mis minu nutellas sees on ning millise kvaliteediga algmaterjali olen kasutanud. Eks igalühel omad kiiksud…

Seekordne nutella on valmistatud seitsmest koostisosast, aga soovi korral on seda võimalik teha ka kolmest komponendist. Kuidas nutella valmis ning millised komponente kasutasin, saad lugeda ja näha koos illustreerivate fotodega juba järgmiselt leheküljelt – klikkides nupukesele: “Loe seda edasi”.

Tagasi

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

 

Eelmine artikkelIsvara Joogakool alustab noorte joogatundidega
Järgmine artikkelAlgukuu kolmanda nädala inglisõnumid
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

2 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi