Inglisõnumid kadrinädalasse

32
13472

1Energeetiline kood

Kui rääkida, et igal inimesel on olemas temale ainulaadne geneetiline kood, siis saavad sellest kõik aru, aga kui ütlen, et täpselt sama on ka isikliku energeetilise koodiga, siis see ei pruugi nii üheselt mõistetav olla. Kindlasti oled tähele pannud, et mõned inimesed on teistest oma oleku poolest energilisemad, vitaalsemad, rõõmsamad ja kõik, mida nad teevad tuleb neil kenasti välja. Ka sina ise võid olla üks neist inimestest, aga kui sa seda pole, siis pole vahet, mida sina järgi proovid teha, see ei tule välja nii nagu teistel.

Võta või mõni oma vaarema lemmikretseptidest. Sa mäletad täpselt, millise maitsega see roog oli ja kuidas vanaema seda tegi või siiani teeb, aga vaatamata sellele, et ta on andnud sulle detailse kirjelduse oma retseptidest ja ka salajased koostisosad, ei tule see sinul ikkagi välja täpselt selline nagu temal? Miks, sa ju teed kõike täpselt nii nagu tema, järgid igat sammu piinliku täpsusega, aga ikkagi on midagi nagu puudu. Ära saa minust valesti aru, see sinu tehtud roog on oma maitselt suurepärane, aga sa ise tead, et see pole ikkagi see, sest miskit on sealt nagu ikkagi puudu. See puuduv miski ongi sinu vanaema energia. Ka pagaritel ja kokkadel, neil kõigil on üks retsept, mille järgi nad oma roogasid ja küpsetisi valmistavad, aga paratamatult on igal kokal ja pagaril tema valmistatud roal või küpsetisel eriline maitse või pehmus, mida teistel pole. Ega vanasti asjata öeldud, et tööd ja süüa tuleb teha armastusega, sest iga inimene paneb oma tegemistesse killukese ennast sisse, olgu selleks siis erinevad valmivad road või hoopis midagi muud. Meil kõigil on oma eriline energeetiline käekiri. On autoreid, kelle teoseid tahad väga lugeda, samas on autoreid, vaatamata sellele, et nad kirjutavad huvitavalt või hästi, sa ikkagi lugeda ei taha. Täpselt sama on sinu valitud töömeestega, keegi neist teeb tööd ja sa oled väga rahul ning kui teeb teine, mis sest et samamoodi, sa ei ole lihtsalt rahul, sest tunned, et midagi on nagu puudu.

Kui sa arvad, et võiks ju lasta retsepti autoril alguse ära teha ja siis sina lõpetad, et siis peaks ju välja tulema küll – võta näpust, ei tule. Miks ma seda ütlen, on see, et tean seda väga hästi omast kogemusest. Teen väga pikki aastaid ühte oma „firmarooga“, mida mu vanem tütar on tahtnud korduvalt teha, no ei tule tal see välja nii nagu minul. Kõige huvitavam on veel see, et ma võin praktiliselt kõik valmis teha ning tema peab ainult sõtkuma või viimased segamised tegema, seal ei saa ju midagi viltu minna – näed saab. Iga kord, kui tütar oma käed roale külge paneb, siis ei tule see roog kunagi välja nii nagu mina seda teen, isegi siis, kui tema osalus selles on ainult 5-10% kogu tegemisest.

Täpselt sama on minul abikaasa vanaema kastmega. Tal on see täiesti teistsugune, teen täpselt nii nagu tema ja samuti puupliidil, sest ka elav tuli vs elektripliit on väga erinevad ning ka see võib lõpptulemust mõjutada. Isegi nõud on samad, milles teha. Ei midagi, temal on see hoopis teistsugune kui minul ja pole vahet, palju ma pingutan või püüan, tema energia jääb sellest puudu ja minu kaste ei tule kunagi selline nagu temal. Kuigi ka minu kaste on väga hea, aga seda oma erineval moel.

Selles kõiges väljendubki meie kõigi unikaalne energeetiline kood, mida me teeme. Olgu selleks siis toit, või sepised, kivide ladumine või kirjutamine või massaaž – vahet ei ole, meil kõigil on oma energia ning viis kuidas me seda oma töödes jagame. Täpselt sama unikaalne energeetiline kood on kõigel meie ümber: taimedel, puudel, loomadel, lindudel; õhus, mida hingame; vees, mida joome; toidus, mida sööme jne.

Nüüd siis sõnumite juurde, mis on seekord jälle oma tavapärasel kujul. Ära unusta postitust lõpuni lugemast, sest postituse lõpust leiad, nagu tavaliselt, inglite saadetud lõpusõnumi.

Enne, kui sõnumite juurde läheme, siis veel üks pisikene üleskutse kõigile advendilaada huvilistele. Juba sellel laupäeval 26.novembril, kella 10:00-18:00 toimub Tartu Waldorfkoolis iga-aastane advendilaat, kus koolilapsed on kõik müügil olevad kaubad valmistanud kas ise või koos õpetajate ja/või vanematega. Sellelt laadalt leiab alati palju kaupa ka jõuluvana kingikotti. Lisaks on palju huvitavaid ja temaatisi kohvikuid, kus keha kinnitada ja janu kustutada. Näeb ka etendust “Tuhkatriinu“, millega lapsed ka Saksamaal käisid jpm huvitavat. Tule kindlasti kohale.

Selleks, et teada saada, mida inglitel sulle seekord varuks on, tuleb sul minna järgmisele leheküljele, klikkides hiirega nupukesele: „Loe seda edasi“ ja tee omad valikud.

Tagasi
Eelmine artikkelTee ise – Sügava ja rahuliku une piim
Järgmine artikkelSõltuvused
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

32 KOMMENTAARI

  1. Tänud!
    Hakatuseks olgu öeldu, et käesoleva lehe iganädalased Inglisõnumid olen enda jaoks avastanud alles hiljuti – ma pakun, et kusagil novembri lõpus, detsembri hakul. Alles täna hakkasin ka varasemate nädalate sõnumeid vaatama.
    Nüüd Kadrinädala Inglisõnumite juurde tlles. Pilti valides, jäi silm puhkama esimesele pildile. Ja no mu kulmud kerkisid vaata, et pealaele, kui sõnumit lugesin! Kerkisid väga kõrgele, kuna just sellesse perioodi jääb mul see aeg, kui otsustasin oma blogi luua, ning hakata sinna postitama oma kirjutisi. Niisiis, tõesti aeg loominguks!
    Igal juhul, tänud-tänud-tänud veelkord!

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi