Tagasi
Järgmine

…kätte jõudnud kevad!

Foto: Pixabay

Usu või ära usu, aga kevad algab sel nädalal, täpsemalt laupäeval kell 11.37. Ja ongi käes! Külmemad, raskemad, suuremate küttearvetega ajad on selja taga! Nüüd läheb edasi aina valgemaks, päikeselisemaks, soojemaks ja rõõmsamaks! Keskendu positiivsele ja saad positiivset. Keskendu sellele, et must kass lippas üle tee, nüüd on kõik hukule määratud – ja võid kindel olla, et märkad saatuse sõrme isegi punases fooritules, mis muidu erilise tähelepanuta oleks jäänud.

Looduses saab üks ring jälle täis, kõik algab uuesti, otsast peale. Muuseas, kuu loomine oli just ära, nii et see nädal on ideaalne aeg külvata, idanema panna, (ümber) istutada. Mina võtan ette oma teise kalanhoe kärpimise, nüüd kus olen näinud, kui tublisti ta elab üle ka keset õitsemist jalapealt maha murdmise, pooleks lõikamise ja sama soojaga mulda pistmise, ilma vees juurte välja ajamist ootamata. Jaa, nad õitsevad mul sama mühinal siiamaani edasi, nüüd jookseb juba 4. kuu jutti. Ja mu naljaviluks potti pistetud kartulitest on imeilusad taimed kasvanud, nüüdseks juba 30 cm kõrgused, ilusate tumedate varte ja lehtedega. Olen ühe korra juba potti mulda lisanud. Nii et meil läheb siin väga hästi.

Siruta end kevadele, päikesele ja uuele algusele vastu!

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev
Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Pilt: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.
Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS, IGA 6 KUU TAGANT: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.
Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelNaistepäeva nädala sõnumid 2021
Järgmine artikkelSõnumid paastukuu 22.-28. kuupäevaks
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi