Haldjate loits oma armsama leidmiseks

0
1790

2Loits armsama leidmiseks

Foto: Fabio Visentin

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?
IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened.
Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Seda saad teha siin ja võtab vaid hetke. Täname!

Selleks, et tõmmata oma ellu seda kauaoodatud armastust, mine mõnda lillepoodi ja soeta endale sealt üks potike punase priimulaga. Kui ilm lubab, siis istuta või aseta potiga see lilleke oma maja esi- või tagaukse lähedale. Kui aga väljas on külm ning ei kannata taime välja viia, siis aseta ta oma välisukse kõrvale. Võta lillepott mõlema käe vahele ja vaata priimulat armastust täis pilguga ning lausu:

Oo, armastuse lilleke, armuriigi kelluke, too mu ellu armsam enne, kui kohale jõuab mai.

Loomulikult võid endale ise teha oma värsirea. Kui tahad oma ellu ligi meelitada seda armastust, mis püsib ja rõõmu toob, siis tuleb sul meeles pidada seda, et loitsus ei tohi kasutada ühtegi viidet ega nime konkreetse inimese kohta! Selle konkreetse loitsuga läidad tulukese selle õige inimese jaoks, kes sinu ellu tulema peab.

Täna ja igal järgneval reedel, seni kuni loits on teinud ära oma töö, aseta üks särav münt potti ja murra õrnalt priimulalt üks õis. Pane see õieke ühte pisikesse riidest kotikesse ning kinnita see oma riiete alla südame lähedale. Seda tehes, tunneta seda armastust, mida sa oma ellu ligi meelitada tahad. Seni kuni priimula õitseb, pühenda end täielikult nende eest hoolitsemise peale. Kui sinu armuloits on oma eesmärgi täitnud, tähistage seda pudeli šampusega ning esimene klaasitäis paku maale, kuhu oma priimula panid, tänutäheks haldjatele nende abi eest.

Loe seda edasi

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi