Test – Millise nõiajoogi valiksid sina?

21
10786
Tagasi
Järgmine

Jääda igavesti nooreks

Valisid endale välja nõiajoogi, et jääda igavesti nooreks? Esmalt tahan, et mõtleksid sellele, mis pani sind seda valikut tegema, et igavesti nooreks jääda? Või soovid, et küsiksin seda sinult veidi teisiti? Mis sinu elus muutub, kui sa igavesti nooreks jääksid?

Kui valisid endale selle nõiajoogi, siis tähendab see seda, et sinu hing otsib leppimist minevikus tehtud valikutega. Mis omakorda tähendab seda, et ka siinses elus tuleb sul leppida nende valikutega, mida oled juba varasemalt teinud ning nendega rahu sõlmida. Sinu valik, igavesti nooreks jääda on tingitud sellest, et sisimas soovid juba tehtuid valikuid muuta ja valida mõni teine tee konkreetse ülesande läbimiseks – erinev sellest, mille oled juba läbi teinud.

Aga kas sa ka tead seda, et sinu iga valik sõltub sellest, kes sa juba praegu oma elus oled? See on sinu eluenergia, mis teeb neid valikuid (olgu need siis halvad või head), sa võid öelda, et see on sinu saatus, mis neid valikuid ligi meelitab. Ja nagu sa tead, sa meelitad endale ligi seda, mida sa südamest soovid. Ja sa meelitad seda kõike enda ellu põhjusega. Tee endale need põhjused selgeks ja sinu elu muudab kurssi.

Kui tahad kõndida teist elurada pidi, siis see kõik oleneb sinust endast – tea, et sa võid seda teha juba täna, nüüd ja praegu – lihtsalt mine! Pea meeles seda, et tegelikult sinu tõeline mina ei vanane, vananeb ainut sinu hinge selle elu keha – tempel, mis sinu hinge hetkel kannab.

Millised on siis selle valiku õppetunnid? Mõtle sügavamalt järele. Visuaalse ilu taga on peidus ka elu harmoonia. Need on just need voorused, millele sul keskenduda tuleb ja sinu elutee muudab peagi suunda, kui selleks valmis oled.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2017

Foto: Spiritual Opening

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

21 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi