Yijing pajatab detsembri teiseks nädalaks…

0
3025

Nagu nädal tagasi sai mainitud, proovin vahelduseks nädala ennustust küsida Hiina muutuste raamatult ehk I Chingilt ehk Yijingilt.

Foto: My Asian Adventure
Foto: My Asian Adventure

Yijing on kõige iidsem ja austusväärsem raamat hiina kultuuris, mida on kirjutatud ja täiendatud paljude sajandite jooksul.

Kes ei tea, millega tegu, neile annan juhiseks nii palju, et Yijing ei kirjuta ette, millise lahenduse saab praegune olukord tulevikus, vaid visandab võimalikud lahenduskäigud lähtuvalt praegusest olukorrast.

Algava nädala ennustus tuli järnev:

Foto: Hq Wall Base
Foto: Hq Wall Base

Praegu on väga tähtis, et sind juhiks sisemine loomus, samuti tuleb mõtiskleda mineviku sündmuste üle.

Tähtis on jääda kontakti käesoleva hetkega ja samas säilitada oma iseseisvus mõtlemises ja tegudes. Enda ülepingutamine teiste heaks võib viia sinu allikate tühjenemisele ja isikupära kaotamisele. Sind võetakse enesestmõistetavalt.

Sa ei tee meelega ja loomuvastaselt teistega tegemist, sest usud, et ei suuda suhteid kontrollida. See on sinu isikuomaduste ja ressursside raiskamine, millele teised vastavad sinu ignoreerimisega.

Kellegi väärtuslikke praktilisi võimeid ei kasutata. Ta on masenduses, tunneb end alahinnatu ja ebasoovitavana, kuigi ta võiks ühendusele palju kasu tuua.

On aeg iseendale tähelepanu osutada. Pead puhkama ja kosuma, energiat taastama. Teised peavad oma ressurssidega praegu ise hakkama saama.

Oleks hea, kui ulataksite oma abistava käe isegi juhul, kui Te enda asjad kõige paremini ei lähe. Hiljem veendute, et selline käitumine on vägagi kasulik. Antud perioodil võib vaevalt loota Teie võimete tunnustamist, Teie edutamist.

Te soovite meeletult, et olukord muutuks paremuse suunas, kuid praegune aeg ei soosi seda.

Mõned Teie tagasihoidlikud soovid võivad täituda ka praegu, aga suured mitte.

Nii imelik kui see ka pole, Teie finantsseis polegi praegu nii halb.

Lõpusõna

Foto: Android Authority
Foto: Android Authority

Ei maksa heituda, kui praegu tundub kogu ennustus olema üks arusaamatu segane jutt. Yijing ei lase inimesel laisaks muutuda, vaid rääkides suuresti mõistukõnes, sunnib inimesi kaasa mõtlema ja nägema metsa puude taga. Yijing ei ütle iial, et vot nii tuleb ja kõik. Yijing valgustab teed, tutvustab valikuvõimalusi, seletab olukordi – aga inimene peab ise aru saama, kus, kelle ja millega on tegu ning ise tegema oma valikud.

Kui vaja, siis Yijing julgustab, rahustab, toetab ja kiidab. Aga iga asi omal ajal.

Yijing aitab olukordi lahti seletada, juhib tähelepanu sellele, mis inimesel on vahest kahe silma vahele jäänud või asjadele, millega oleks viimane aeg tegelema hakata.

Eestlaste kultusfilmiski on sõnad, et igaüks on oma saatuse sepp ja oma õnne valaja.

Ikka ise.

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS, IGA 6 KUU TAGANT: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid. Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715. Selgitusse: "Hingepeegli toetuseks" ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud".

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi