Sinu roll ühiskonnas

0
4483

Soovin korrata universumi üht olulisemat mõtet: “Sa ei ole kunagi üksi, sa oled osa universumist ja meie oleme kõik üks.”

Keegi ei ole kellestki parem, igaüks on unikaalne ja tal on alati maailmale midagi pakkuda.

Kui leiad enda jaoks kedagi  eemaletõukav olevat, siis uuri, mida see inimene esindab, millega sa ei ole veel suutnud ühenduda. Aktsepteeri teisi sellistena, nagu nad on, austa ja ava oma süda igaühe suhtes, kes sinust erinevalt mõtleb. Sellepärast, et nendes kogemustes me õpime.

Foto: tukotih.deviantart.com
Foto: tukotih.deviantart.com

Igaüks elab oma unikaalset kogemust  ja me ei tea nende käitumise tagamaid, sest loomulikult on neil põhjused ja oma teadmistele tuginedes püüavad nad endast anda parimat.

Kui vähegi võimalik, siis aita ja toeta neid, kes seda vajavad.

Hoolitse teiste eest ning ole lahke, sest me täiendame üksteist, mis on aga ühise arengu ja koostöö toimimise huvides oluline. Igaühel on oma ülesanne, igaühel on oma anne ja mitte keegi teine peale sinu enda ei suuda teha seda, mida sina suudad. Sest sinu anne on ainulaadne ning eriline nagu meil kõigil.

Tee seda tingimusteta ja ootusteta ning sa saad pärjatud tänulikkuse ning rõõmuga.

Igal teol ühiskonnas on tagajärg. Teadvusta endale sulle antud aeg ja see kuidas sa seda kasutad. Sellel on tohutu väärtus.

Mitte miski ei ole kunagi liiga halb. Sul on alati võimalus olukorda paremuse poole muuta. Hetkel, mil märkad elu täiuslikkust ja sünkroonsust, saad aru, et kõik on hästi just nii, nagu ta on. Kõigel on põhjus ja kui taheme, siis saame endast anda parimat. See on valiku küsimus.

Kõige olulisem on elada nii enda kui ka kõigi teistega rahus.

Kui me aitame üksteist, aitame me iseennast – siis miks?

  • Me kõik oleme üks
  • Koostöö andmisel ja saamisel/karma
  • Näitame kiindumust ja lahkust, kuna meil on see endas juba olemas
  • Vastastikune tänu- ja õnnetunne

Meie igapäeva arengu alustalaks on olla üksteisele toeks. Kui me aitame kedagi, siis aitame sellega ennast.

Sinu kohalolek on väga oluline, sest ainus aeg, mis eksisteerib on olevik, loomise aeg. Tulevik on peegeldus ja oleviku kordamine.

Suuri asju saadetakse korda kollektiivselt üheskoos töötades. Meil on ressursi ja inimesi kõige jaoks. Tänu meie erisugususele on meil spetsialiste väga paljudes valdkondades. Kui teeme koostööd, siis kõik on võimalik. See, et sa ei ole teistest lahutatud ning et me oleme kõik ühendatud, on kogu asja tuum. Nähes grupisiseselt igaühe olulisust, kasutame me seda ühendust vastastikkuse ja võrdse austuse ning  tänulikkusega.

Kujuta endale ette maailma, kus kõigi vahel valitseb lahkus ja abivalmidus, hinnatakse inimesi ja loodust – me elaksime paradiisis, kus ei oleks kaotajaid ega võitjaid.

Me ei saa muuta teisi inimesi, kuid saame muuta ennast ja laiendada arusaama meid ümbritsevast, kui tagajärjest. See jõud on sinus eneses.

Allikas

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS, IGA 6 KUU TAGANT: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid. Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715. Selgitusse: "Hingepeegli toetuseks" ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud".

Eelmine artikkelMeie ühiskonna allakäik on jõudnud geneetilise tasandini
Järgmine artikkelMida teha, kui keha ei väljuta “prügi”?
Astun onnist välja ja laulan sellest, mida näen. Kahtlen ...

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi