Tagasi
Järgmine

Kas kõnnid oma elutee valel rajal?

Foto: Wallpaper Zone

Kas oma õige raja leidmine peaks tulema kohe ja loomulikult või vajab see õppimist, harjutamist ja otsimist?

Kui sa mõtled tagasi sellele ajale, mil olid pisikene laps (kui ise seda aega ei mäleta, küsi oma vanematelt või mõtle oma lapse peale, kui sul on), kui palju kordi sa kukkusid enne, kui kõndima hakkasid? Kui palju pidid sa harjutama selleks, et kirjutama või lugema hakata? Kui palju kordi sa ebaõnnestusid enne, kui sul see miski õnnestus? Täpselt sama toimub ka oma õige vaimse teeraja leidmisega, millel oma eluteel edasi kõndida.

Õnneks on siin ilmas kõrgemad jõud, mis meile selle teeraja leidmisel abiks on ning meid selle leidmisel suunavad. Mõnikord on need vihjed selged, samas teinekord on need väga ebamäärased. Kuigi mõlemal juhul annavad märku sellest, et on olemas veel teinegi tee, mida mööda minna ja valik tuleb teha sinul endal. Pea meeles, et kõrgemad jõud püüavad sind juhendada ja nad ei sunni sind midagi tegema vastu sinu oma tahtmist.

Toon alljärgnevalt välja viis peamist märki sellest, mis annavad sulle selgelt märku, et oled valinud oma eluteel kõndimiseks vale raja. Nüüd seisneb küsimus selles, kas sa julged seda endale tunnistada, et oled oma teevalikul rappa sattunud?

Postituse edasi lugemiseks kliki nupukesele “Loe seda edasi” või vali rippmenüüst sulle sobiv alapealkiri, mis sulle kõige enam huvi pakub.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2017

Foto: Enzo on DeviantArt

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Selgitusse: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.

Eelmine artikkelSuhted: monogaamia või polügaamia?
Järgmine artikkelMiks kolm on kohtu seadus ja mis on algaja õnn?
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

11 KOMMENTAARI

 1. Väsimus. Vahel on see vaimsuses suplevate inimeste puhul märk, et nad on isekad. Minakultus ja kõik teised on lollid. Vajadusel võib ju tunnistada, et päris tõde ei avalduk . Ma ei ole isekas!
  Tegelikult teeb see inimene teisi maha mõttes. Lihtsalt sellega, et ta ei võta kedagi tõsiselt.
  Ja ei olegi imesi elus, sest ta ei lase kedagi ligi endale. Jumala imed tulevad ikka läbi inimeste.
  See enda vangis olemise teema on nii peen mehanism, et ei saa arugi.

  • Raul – mis puutud annetusse, siis see on täeilikult vabatahtlik. Kui leitakse, et me väärime toetust, siis annetatakse ja kui arvatakse, et mitte, siis ei annetata. See on iga inimese enda südametunnistuse asi. Ja me anname alati ka tagasi. Iga kolme kuu tagant saavad mitmed annetajad meilt pisikese tänukingituse. Kuna me ei tegele erinevate toodete müügi ja pahna pähe määrimisega, siis on toetajate annetused ning reklaamirahad just need, mis aitavad lehte töös hoida ja areneda. Ilusat päeva, armastust südamesse ning mingu sinu unistused alati täide!

  • Väsimus on selge märk et midagi kusagil on valesti. Liiga palju tegeleda pole kah mõttet. Vahel on parim viis lihtsalt aeg maha võtta ja kõik loksub ise paika.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi