Märgid sellest, et oled oma eluteel valel rajal

11
28996
Tagasi
Järgmine

Tunned pidevalt ebameeldivat, kummalist või veidrat lõhna?

Lake Asale väävliallikas Etioopia kõrbes
Foto: National Parks Worldwide

Kas tunned aegajalt või üsna tihti mingit veidrat lõhna, aga ei suuda aru saada, kust see tuleb? Mõnikord on nii, et seda lõhna tunnevad ka teised, aga tihti tunned seda ainult sina. Sellel võib olla väävli/mädamuna, laiba/raipe või mädanevat toitu meenutav ebameeldiv lõhn. Kui tunned seda lõhna, siis pea meeles, et kõrgemad jõud püüavad sulle ebameeldivast olukorrast või ohust märku anda. Mis mõttes ja miks nii veidral viisil? Kuna läbi lõhnataju on märku andmine palju lihtsam, sest lõhnataju on teistest meeltest kõige primitiivsem ja tihtilugu loetakse seda ka alateadvusega rohkem seoses olevaks. Nimelt mitmed paranormaalsed nähtused on seotud just ebameeldiva või veidra lõhnaga.

Mäletan oma lapsepõlvest aegu, kus minu lõhnataju oli väga ekstreemne, on teine siiani äärmiselt tundlik nii mõne teisegi meelega, aga siis veel eriti. Mulle piisas ainuüksi endale millegi ette kujutamisest või kinolinal või televiisorist nägemisest, kui ma juba selle lõhna tundsin. Polnud vahet, millega tegemist oli, oli see toit, mida filmis söödi või sigar, mida suitsetati või alkohol, või parfüüm jne … Misiganes see oli, selle lõhna tundsin – see oli nii veider. Mu sõbrad pidasid mind imelikuks, sest küsisin iga kord, kas nad ka tunnevad seda konkreetset, minu poolt kirjeldatavat lõhna

Nimelt tuleb arvesse võtta seda, et nii mitmedki hinged, kes end siia meie universumisse manifesteerivad, toovad endaga sel hetkel kaasa ebameeldiva aistingu, peamiselt just ebameeldiva lõhna. Samas, kui tunned pidevalt olematuid lõhnu, võiksid pöörduda ka arstlikku kontrolli, sest sellega võivad endast märku anda nii mitmedki tõsised haigused.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2017

Foto: Enzo on DeviantArt

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Selgitusse: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.

11 KOMMENTAARI

 1. Väsimus. Vahel on see vaimsuses suplevate inimeste puhul märk, et nad on isekad. Minakultus ja kõik teised on lollid. Vajadusel võib ju tunnistada, et päris tõde ei avalduk . Ma ei ole isekas!
  Tegelikult teeb see inimene teisi maha mõttes. Lihtsalt sellega, et ta ei võta kedagi tõsiselt.
  Ja ei olegi imesi elus, sest ta ei lase kedagi ligi endale. Jumala imed tulevad ikka läbi inimeste.
  See enda vangis olemise teema on nii peen mehanism, et ei saa arugi.

  • Raul – mis puutud annetusse, siis see on täeilikult vabatahtlik. Kui leitakse, et me väärime toetust, siis annetatakse ja kui arvatakse, et mitte, siis ei annetata. See on iga inimese enda südametunnistuse asi. Ja me anname alati ka tagasi. Iga kolme kuu tagant saavad mitmed annetajad meilt pisikese tänukingituse. Kuna me ei tegele erinevate toodete müügi ja pahna pähe määrimisega, siis on toetajate annetused ning reklaamirahad just need, mis aitavad lehte töös hoida ja areneda. Ilusat päeva, armastust südamesse ning mingu sinu unistused alati täide!

  • Väsimus on selge märk et midagi kusagil on valesti. Liiga palju tegeleda pole kah mõttet. Vahel on parim viis lihtsalt aeg maha võtta ja kõik loksub ise paika.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi