1Monogaamia või polügaamia?

Foto: Ozy

Et aru saada, mida ma silmas pean peame kõigepealt teadvustama, et inimese sees on 4 Mina.

  • Vundament – Mina loob elemente, põhimõisteid ja määrab ära, mida inimene sisaldab.
  • Suur – Mina, mida võime kutsuda inimese maailmaks ehk maailmapildiks, annab inimesele mõistmisvõime.
  • Kõrgem – Mina tegeleb protsessidega. Ja viimaks
  • Väike – Mina tegeleb muudatustega, veaparandustega. Me peame teadma, et meie kui loomolendid koosneme kolmest ainest.
    1) Anorgaaniline mateeria ehk see millest koosneb kõik, k.a tööriistad, inimesed, taimed, loomad.
    2) Orgaaniline aine, mis annab meile elu. Seda sisaldavad ainult taimed ja loomad.
    3) Plasmoos, aine, mida sisaldavad ainult loomad. See annab meile liikumis- ja tegutsemisvabaduse. Selle aine puudumisel kaob inimesel teotahe, ta muutub laisaks, ei suuda õppida, mõista ega tööd korrektselt teha.

Räägitakse küll monogaamiast ja polügaamiast. Aga me peame ikkagi rääkima mulli suhtest, monogaamiast, polügaamiast ja petusuhtest (röövsuhe).

Mullisuhe tekib kui mees otsib naises ema ja naine ei taha suhtes tööd teha. Siis mehe suhteteisik ronib naise mulli. Kuna naise mull saab kasvatada ainult orgaanilist ainet, siis selline suhe ei tee meest õnnelikuks. Ja tihtipeale naised ei anna mehele orgaanilist ainet, võttes meest kui asja ehk vahendit. See on tänapäeval kõige levinum suhtevormel. Kuid tegemist ei ole suhtega, vaid suhte mängimisega. Sellises suhtes olevaid mehi kutsume me sussideks ja naisi mõttetuteks beibedeks. Sest mõlemad osapooled suhtes soovivad suhtest mõnu ja eitavad suhet kui töötegemist.

Postituse edasi lugemiseks, kliki nupukesele: “Loe seda edasi”.

Tagasi

Energiavahetus 2017

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Selgitusse: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.

Eelmine artikkelInglisõnumid kevade algusnädalaks
Järgmine artikkelMärgid sellest, et oled oma eluteel valel rajal
Tokroda Hannes Vanaküla on Eesti nõid. Ta on loonud uue vaimse koolkonna – Arengumaagia, mille olemuseks on leida tõesed kirjeldused selle kohta, kuidas maailm tegelikult toimib. Vanaküla ümber on koondunud mõnikümmend järgijat-õpilast, kes ennast omakeskis paganateks nimetavad. Vanaküla on välja andnud kaks raamatut, kus käsitleb oma vaimset õpetust - ’’Maagia alustalad: Kakskümmend ülekandeliini,’’ ilmunud 2007 ning ’’Mees ja naine. Inimese kirjeldus,’’ ilmunud 2009.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi