1Kuidas sul läheb?

Kui inimestelt küsida: “Kuidas sul läheb,” saad väga erinevaid vastuseid. Inglased ja ameeriklased vastavad, et hästi või kenasti, aga mida teevad eestlased? Enamik neist vastab, et kehvasti ning mõnigi hakkab halama, et pole seda, teist või kolmandat. Alati on midagi puudu ning kunagi polda rahul sellega, mis juba on. Kummaline on see, et mida rikkam inimene, seda rohkem ta vingub…

Tahan siinkohal välja tuua mõned aspektid, mis näitavad, et sul läheb paremini, kui sa ise arvata oskad.

Sul on kuu arved makstud

Sa oled ära maksnud oma igakuised jooksvad arved (laenud, liisingud, üür, kommunaalid jne) võibolla jäi isegi üle, et saad kasutada seda raha mujal – mitte igakuiste regulaarsete väljaminekutele, näiteks saad minna välja sõpradega aega veetma baari-restorani-kohvikusse või klubisse; minna kinno, teatrisse või kontserdile. Pea meeles, et paljud seda endale lubada ei saa.

Postituse edasi lugemiseks kliki nupule: “Järgmine”

Tagasi
Eelmine artikkelJälgimisseade telefonis? – NFC mis on selle otstarve?
Järgmine artikkelMillise mälestuse Sina oma lastele kingid?
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

7 KOMMENTAARI

  1. Just täna hommikul kuulsin telefonis inimest ütlemast kuidas kõik on nii paha ja negatiivne. Ütlesin selle peale, et negatiivne on siis, kui sa ise seda sellisena näed. Kui hakkad asju nägema positiivsemalt, siis on kohe terve maailm rõõmsam :). Õnneks ma ise olen juba aastaid vastanud kuidas läheb küsimusele “tänud küsimast, hästi läheb” ;)

  2. Väga hea artikkel. Inimesed võiksid tõesti osata rohkem hinnata seda mis neil on …ja ole selle kohtagi hea ütlemine.”Armastage inimesi- mitte asju” , kuid tihtilugu kipub see vastupidi olema. Asjad ei tee kedagi õnnelikumaks ning virisemisega lased võimaluse õnnelik olla enesest mööda. Mina olen õnnelik selle üle mis mul on ja olles positiivselt häälestatud suudan saavutada veel rohkem…kõik on mõtlemises kinni. :)

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi