Esmalt kaunist ning meeleolukat alanud uut aastat teile kõigile, me kallid lugejad! Et uus aasta tooks teile palju õnne, armastust, tervist, küllust ning unistuste täitumisi!

Foto:   Majestic Dragon's Bucket
Foto:
Majestic Dragon’s Bucket

Armastage üksteist ja jagage armastust ka kõigi nendega, kes on teile kunagi liiga teinud. Püüdke leida endas armastust kõigi jaoks, sest kui kiirgate armastust ka teistele, kellel sellest vajaka, siis muutub ka maailm teie ümber paremaks. Meeles tuleb pidada seda, et negatiivsus külvab ja kasvatab negatiivsust ning armastus külvab ning kasvatab armastust. Kui ei usu, siis proovi kasvõi tänaval morni näoga võhivõõra inimese peal, mine talle juurde ning ütle talle midagi ilusat ja sa näed, kuidas tema silmad ning suunurgad särama löövad.

Kohe pärast uue aasta saabumist uurisin, mida võib aasta 2015 kaasa tuua Hingepeegli lugejatele.

Esimesena vastas Keldi jumalanna Isolde

Foto: Journeying to the Goddess
Foto: Journeying to the Goddess

Isolde on iidne Keldi jumalanna, kellel oli traagiline armukolmnurk oma abikaasa Cornwalli kuninga Marki ning ilusa ja õilsa rüütli sir Tristani vahel. Isolde aitab abivajajad läbi keeruliste armuprobleemide, mis hõlmab nii sõprust, perekonda, vanemaid kui ka romantikat. Ta tuletab meelde, et sõltumata olukorrast on armastus alati tõeline, võimas, siiras ja surematu.

Isolde kannab endaga kaasas surematut armastust ja ta annab teada, et sa suudad end ise seestpoolt väljapoole tervendada. Sinu sisemine tarkus võib olla vaigistatud sinu enda valu poolt, mida sa tunned. Et oma sisemine tarkus taas tööle saada, peab su süda paranema leinast, üksindusest ja tundest, et teda on reedetud. See kõik võib aega võtta, seega ole endaga kannatlik. Käitu endaga nii nagu sa käituksid iga teise inimesega, kellel on valus: ole ettevaatlik, õrn ja armastav. Teiseks, ära konuta üksi kodus, vaid mine uuesti maailma, mine parki, metsa, ühesõnaga loodusesse, mitte rahvamassidesse. Loodus on suurepärane ravitseja, küll näed seda isegi. Veeda võimalikult palju aega looduses, metsas, puude, taimede ning loomade seltsis ja saad uuesti pea selgeks ning jalad alla. Isolde lubab, et su süda paraneb ning kui sa selle ravimooduse omaks võtad, siis aitad selle mooduse propageerimisega ka teisi abivajajaid.

Isolde ilmumine võib tähendada seda, et:

 • sinu partneri armastus sinu vastu on igavene, olenemata sellest, milliseks kujuneb lõpptulemus
 • sa paraned hetkel oma lahkuminekust
 • sul on hetkel pooleli paranemine mõnest teisest kaotusest (olgu selleks lähedase surm või mõni teine suurem ebaõnnestumine jms)
 • lase lahti vanast suhtest, et saaksid teha ruumi uuele
 • äärmiselt tähtsat rolli sinu jumaliku eesmärgi täitmisel märgib see, kui tihti ja kui palju armastust sa saadad maailma laiali (selleks ei ole vaja teha muud, kui saata laiali armastavaid mõtteid inimestele, loodusele jne)
 • sinu surnud lähedane saadab sulle armastust ning tahab sulle teada anda, et ta on õnnelik ning sa ei pea tema pärast kurvastama.

Teisena vastas kristlik jumalanna Maarja Magdaleena

Foto: St. Mary Magdalene's Retreat
Foto: St. Mary Magdalene’s Retreat

Kuigi evangeeliumis ei mainita kordagi, et Maarja Magdaleena oli prostituut või patune, siis väitsid seda siiski paljud naistevihkajad. Maarja Magdaleena vaatas neist süüdistustest mööda ning andestas enda mustajatele tingimusteta ning tänu sellele kannab ta endaga kaasas puhast ning siiralt sulnist energiat.

Maarja Magdaleena kannab endaga kaasas tingimusteta armastust ning tema sõnum sulle on: armastada tingimusteta ennast ja teisi, olenemata olukorrast, mis su eluteele saadetakse ja olenemata sellest, milliseks võib kujuneda selle olukorra lõpptulemus. Maarja Magdaleena räägib, et inimeste ühed madalad energiatasemed on nääklemine, otsustusvõimetus ja kaos. Kui sa suhtud rasketesse olukordadesse armastusega, tõstad sa oma energiataseme kõrgemale ning see toob sulle rohkem kasu kui tülitsedes. Tõuse üle ebameeldivatest olukordadest ja saada vastu tingimusteta armastust. Seega keskendu sellele, mida sa näed inimestes head, (kõigis on olemas midagi head) ning tõuse ebameeldivast olukorrast kõrgemale.

Maarja Magdaleena ilmumine võib tähendada seda, et:

 • ära muretse selle pärast, mida teised sinust räägivad või mõtlevad
 • ravi ebameeldiv olukord tingimusteta armastusega
 • saada tingimusteta armastust neile, kes on sind halvasti kohelnud või sulle haiget teinud
 • andesta endale see, mida arvad, et oled valesti teinud või see, mida sa arvad, et oled tegemata jätnud
 • vabasta endast kõik vanad vimmad teiste vastu ning vaheta need tingimusteta armastuse vastu. Kui seda teed, siis aitad endal terveneda ning mine oma eluga edasi.

Kolmandana vastas hindu jumalanna Lakshmi

Foto: Wealthy Matters
Foto: Wealthy Matters

Lakshmi on hindu heaolu jumalanna, kes aitab üle saada rahalistest hirmudest ning on kraaniks külluse jõele, mis on kõigile kättesaadav.

Lakshmi kannab endaga kaasa heaolu ning helget tulevikku. Tema sõnum sinule on see, et lõpeta muretsemine oma finantsolukorra pärast, kõik saab korda! Astu selle külluse kraani juurde ning visualiseeri selle avamist ning lõpeta raha pärast muretsemine, sest muretsemine meelitab ligi rohkem probleeme. Uus rahavool on sind ja sinu lähedasi ootamas, võta need lihtsalt vastu.

Meid ümbritseb heatahtlik Universum ning kõik selles Universumis töötab sinu kasuks. Sinu teel ei ole katseid, blokeeringuid või komistuskive peale sinu enda ettekujutatud hirmu tuleviku ees. Võta endale aega, et vaigistada oma meel muredest  ning hirmudest. Tunneta, kuidas Laksmi tuleb ning pühib sult mured ning annab sulle uut energiat, mis on täis lootust ning optimismi. Need energiad aitavad sul vastu minna oma uuele hämmastavale olevikule ja tulevikule.

Seega miks soovid enda ümber pimedust, kui valgus sinu ümber on säramas? Astu sellesse valgusesse, see aitab su mõtteid ja tundeid näha heledamates toonides. Lõpeta muretsemine, sest see ärevus, mida sa kiirgad, eksitab jumalannal sind leidmast. Puhasta oma süda hirmudest ning asenda need hirmuenergiad optimismi- ning lootuseenergiaga, need töötavad sinu ja sinu pere hüvanguks mitte kahjuks. Keeldu mõtlemast millelegi muule kui oma hiilgavast tänaset ja homsest, ning kui sa seda teed, siis Lakshmi lubab, et nii saabki see olema.

Lakshmi ilmumine võib tähendada veel seda, et:

 • sina ja sinu lähedased on kaitstud ja neile on antud kõike piisavalt
 • lase lahti “koti-onu” hirmudest oma tuleviku suhtes
 • hoia endaga kaasas alati positiivseid mõtteid ja kavatsusi
 • tea, et sinu vajadused saavad alati rahuldatud nii nüüd kui ka tulevikus
 • ära muretse raha pärast, selle asemel visualiseeri endale küllust.

Vaadates seda, mida meile alanud aastaks lubatakse, siis tundub aasta tulevat ilus, täis armastust ja küllust. Ärgem kaotagem usku ning armastust teiste vastu ja püüdkem olla sellel aastal rohkem tolerantsed ning abistagem üksteist. Jagagem hulganisti armastust ja tuge ning maailm meie ümber on kohe palju ilusam. Kaunist alanud aastat teile, meie kallid lugejad. Mingu teie unistused kõik täide ning toogu alanud aasta teile rohkelt armastust, küllust, tervist ja kõike seda, mida hing ihaldab!

Vahendas: Diana

Eelmine artikkelInglite sõnumid aasta viimasteks päevadeks
Järgmine artikkelKuufaasid ning nende mõjud inimestele
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

7 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi