Inglite sõnumid aasta viimasteks päevadeks

20
14471

Nagu sa tead, siis kõikjal  meie ümber on inglid ja nad juhivad meid edasi, andes märku eelseisvast ohust, mida vältida või õnnest, mis üles korjata. Teinekord me ei pane nende juhendusi tähele, aga me peaksime seda rohkem tegema, sest nad on meid siia ilma saatma tulnud põhjusega.

Sõnumid inglitelt

Kindlasti oled sa tundud kõhus kahtlast keeramist või krampi kiskumist ja ma ei räägi sellest, kui sa haige oled, vaid sellest teisest keeramisest, mis hoiatab sind eelseisva halva eest. Või siis tunned, kuidas südames läheb meeldivalt soojaks ja äkki tekib selline hea tunne, mis ennustab sulle suurepärast tulemust. Seda kutsutakse intuitsiooniks, mis ongi viis, kuidas inglid meid juhendavad. Kuula seda oma intuitsiooni ehk kuuendat meelt rohkem ja su elu saab olema palju lihtsam.

Vana aasta viimasteks päevadeks on inglid vahendanud sõnumid just Hingepeegli lugejatele.

Üldise sõnumi vahendab ingel Leila

Foto: Sualize
Foto: Sualize

Viimasel ajal on sinu elu muutunud üsna lärmakaks ja sa vajad vaikset kohta, kus saaksid end maandada ja rahulikult olla. Nüüd on õige aeg otsida endale üks pisikene ja vaikne kohake looduses, olgu see või üürikeseks ajaks, kus sa saaksid oma mõtetega üksinda olla. Sa ei vaja kellegi luba selleks, et enda keha ja vaimu eest just sellisel moel hoolt kanda. Selleks ei ole muud vaja, kui tee oma pisikeseks puhkuseks plaanid ning vii need plaanid kiiremas korras ellu.

Kui sa oled jõudnud loodusesse, siis lase oma mõtetel ja tunnetel rännata just sinna, kuhu nad tahavad, ära kontrolli neid, lase end vabaks. Soovi korral võiksid need tunded ja mõtted ka paberile kirja panna ning mõne aja möödudes need uuesti kõva häälega või ka mõttes uuesti ette kanda sind ümbritsevatele looduse inglitele. Palu inglid appi saavutamaks positiivset tulemust. Palu looduse inglitel puhastada oma aura ning keha sinna kogunenud stressist ja pingetest. Siis võta aega mediteerimiseks ning oma soovide ja plaanide püstitamiseks. Sinu soovid saavad looduse energia ja jõu poolt võimendatud ning koju tagasi jõudes tunned sa end värskena ning täis uut energiat astumaks vastu uuele aastale, kus sinu soovid hakkavad juba vaikselt vilja kandma.

28. detsembriks vahendab sõnumi ingel Rochelle

Foto: Angela McGerr
Foto: Angela McGerr

Nüüd, mil sa järgid ja austad oma südamehäält, on heaolu sind peagi ootamas.

Sinu palveid sinu finantsilise olukorra parendamiseks on Universumis kuulda võetud ning me näeme raha kui külluse sümbolit. Inimesed ise on rahale loonud maise negatiivse energia, aga meie, inglid, näeme raha energia vahetusena. Me teame, et sul on vaja raha oma maise elu elamiseks ja nagu iga lapsevanem, tahan ka mina, et sul oleks elu mugav ning turvaline ja et sa oleksid õnnelik.

Sinu rahavood on olnud blokeeritud varasemalt sinu enda poolt, sest sa oled kas tundud süüd, oled olnud negatiivselt meelestatud või pole sa uskunud ning oled endaga kaasas kandud palju negatiivseid emotsioone.

Ma olen sul aidanud vabaneda sinu negatiivsest energiast raha vastu, kui vähegi võimalik. Ma olen siin, et aidata sind, et sa saaksid aidata teisi inimesi samamoodi vabastamaks oma negatiivset suhtumist rahasse. Mida rohkem saan mina anda sulle, seda rohkem saad sina anda teistele. Jätkates seda teed ja muutes oma ellusuhtumist, saad sa üsna pea realiseerida kõik oma unistused. Aga seni, kuni sa ise veel seda üksi teha ei suuda, luba minul ennast aidata.

29. detsembriks vahendab sõnumi ingel Francesca

Foto: Angel Wallpapers
Foto: Angel Wallpapers

Mida sa ihaldad või soovid? Mana see oma silme ette ning see saab teoks, kahtlused ja kõhklused ning negatiivsus ei lase sul saada seda, mida sa ihaldad.

Oled küsinud kas teadlikult või alateadlikult Universumilt ning inglitelt, mis saab edasi? Aga meie, inglid, ei ole sulle vastanud, sest oleme oodanud sinu esimest sammu, et teeksid selle otsuse ise. See on ka põhjus, miks oled tundnud, et oled sattunud ummikusse. See nn ummik tähendab seda, et sa kardad teha “vale” otsust. Meie, inglid, saame sind aidata selle otsuse langetamisel, aga see tähendab ikkagi seda, et järgmine peatükk sinu elus on sinu enda kirjutada, sest see osa on ette määramata.

Sinu soovid on nagu maal, mis on sinu soovide värvikirev maalimine elu lõuendile. Sa oled justkui kunstnik, kes otsustab, milliseid värve, tausta ta kasutab ja mida toob esiplaanile ning mille jätab tahaplaanile. Enne kui hakkad oma elu peatükki lõuendile kandma, mediteeri, soovi ja mõtiskle selle tähtsa otsuse üle. Ole loominguline, aga ära kaota oma põhimõtteid ega standardeid. Pea meeles üht, kui sa ei tee otsust, siis tähendab see seda, et tegid otsuse, et kõik jääb endiseks ning midagi ei muutu.

Seega ära karda võtta vastu otsuseid, sest kardad, et teed “vale” otsuse, ka vale otsus on otsus, mida on võimalik uuesti muuta ja oma eksimustest õppida. Ole julge ning maali oma elu järgmine peatükk ise, just nii nagu sina ihaldad, sest just nüüd on sulle antud selleks võimalus.

30. detsembriks vahendavad sõnumeid inglid Yvonne ja Žanna

Foto: Polyvore
Foto: Polyvore

Sõnum ingel Yvonnelt neile, kellel on side (lemmik)loomadega.

Sul on eriline side loomadega, sinu lemmikloomade üle valvavad inglid nii Maal kui teisel pool vikerkaart. Sulle on antud eriline anne neid mõista ja nende eest hoolt kanda. Sa oskad, suudad ja tahad end nendega seostada, sa tunned nende muret ja kutset ning oskad, vajad ja soovid sellele vastata. Yvonne on üks inglitest, kes ütleb sulle seda, et sinu suhted loomadega on väga erilised. Sellest haruldasest sidemest, mida sa oled loonud oma armastusega loomade vastu, on saanud väga tugev side ka looduse inglitega.

Kõik loomad, keda sa kunagi oled armastanud, jäävad igavesti sinuga, nad on justkui sinu kaitseinglid. Sinu armastus nende vastu hoiab neid alati sinu kõrval. Sinu lemmikloomad, kes on läinud üle Vikerkaaresilla, on rõõmsad, õnnelikud, mängulised ja terved. Sinu lemmikloomad Maal on ümbritsetud inglitest, kes saadavad korda sind ja sinu lemmikloomi puudutavaid imesid. Vahest on nii, et sinu lemmikloomad käituvad nii nagu oleksid nad ise inglid sulle ja sinu lähedastele. Sa oled inimene, kes tõeliselt hindab loomade ingellike omadusi. Sul on võime suhelda loomadega nii, et ei kasuta sõnu ning see eriline side sinu ja loomade vahel avab sulle elus palju uksi.

Sõnum ingel Žannalt

Foto: Angels Light Worldwide
Foto: Angels Light Worldwide

Sa oled nüüd kaitstud kõige halva eest. Kõige hullem on nüüdseks möödas ja edasi läheb ainult paremaks. Ma palun sul lõõgastuda ning tunda end kaitstuna.

Pole vahet, mis on olnud minevikus, tea, et sinu olevik ja tulevik on nüüdsest alates inglite poolt kaitstud. Ma aitan sul üle saada sinu viimastest traumadest ja ebaõnnestumistest. Nagu aitan sul üle saada südant piinavatest muredest ja hirmudest. Olen siin sinu jaoks selleks, et aidata sul vabaneda kõikidest sind hävitavatest mõtetest ja käitumismallidest.

Koos teiste kaitseinglitega peame me vahti nii sinu, sinu kodu, pere, sõidukite ning töökoha üle, et sa võiksid rahulikult puhata ja tunda end kaitstuna. Võid olla kindel, et ükski negatiivse ega madala energiaga olend ei pääse läbi meie kaitseväljast, mille oleme püstitanud sinu kaitseks. Oma kaitsebarjäärist laseme läbi ainult puhta valguse ning armastuse energia, mis on suunatud sulle või sinu lähedastele. Kõik hirmud suuname tagasi illusioonide väljale, kust nad tulid. Inglid ja Universum palub sul lõõgastuda ning nautida eesolevat aega ning õnne!

31. detsembriks vahendab sõnumi ingel Azure

Foto: Daniel B. Holeman
Foto: Daniel B. Holeman

Sinu soovid hakkavad lähitulevikus realiseeruma. Ole kannatlik ning usu ja ära püüa seda sunniviisiliselt esile kutsuda.

Jah, sinu unistus läheb täide. Aga see tähendab et Jumalik ajastus nõuab sinult kohe kannatlikkust ja positiivset visualiseerimist. Palu mind endale appi, et saaksin olla sinu uskumuste poi ning et sa ei langeks negatiivusesse ning kõhklustesse. Sul on võimalik oma soovide täitumise protsessi kiirendada sellega, kui sa usud ja soovid igapäevaselt oma unistuste täitumisse ning uskudes kõigest hingest sellesse, mis tulema peab, tuleb niikuinii.  Seevastu aga sinu kahtlused ja kõhklused ning mured, kas ja “kuidas” sinu unistused peaksid täituma, aeglustab sinu unistuste täitumise protsessi. Pea meeles üht, et “kuidas” sinu palvetele sõltub juba Jumalikust otsusest ja loomingust ja sina seda muuta ei saa. Seega ei ole sul mõtet enda pead sellega vaevata, sina lihtsalt visualiseeri oma unistused ja “kuidas” nad teoks saavad, kantakse hoolt juba ülevalt poolt. Ära kaota lootust ega satu paanikasse, kui sinu soovid ei täitu kohe, sest pea meeles, et meie, inglid, töötame kulisside taga sinu soovide realiseerumisega vahetpidamata selleks, et sind aidata. Ära muretse ning vabasta oma hirmud Universumisse ning inglitele, sest mida rohkem oled sina keskendunud oma soovide täitumistele, seda lihtsamalt ning kiiremini saame meie, inglid, nendega töötada ning sind aidata nende realiseerumistel.

Kanaldas: Diana

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS, IGA 6 KUU TAGANT: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid. Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715. Selgitusse: "Hingepeegli toetuseks" ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud".

Eelmine artikkelKuidas hoida oma nahk pikka aega nooruslik – proovi jääteraapiat
Järgmine artikkelMida lubavad jumalannad aastaks 2015?
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

20 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi