Foto: Pixabay

Minule isiklikult mõjub see periood väga tugevalt, vahel muutes elu lausa maapealseks põrguks või hullumaja filiaaliks. Seetõttu pean vajalikuks teisi sellest perioodist teavitada, et nad teaks valmis olla või oskaks seletada, mis lahti on, kui asjad ei lähe üldse nii kui peaks. Et üpris paljud räägivad, et nemad ei saa midagi aru Merkuuri retrograadsuse ajal, pole kõik nii lootusetu. Seega, võid olla tõeline õnneseen, keda see aeg üldse ei loksuta.

Sel ajal on tavaline, et tunned, et räägid inimestega ja nad saavad sinust aru nii valesti, kui üldse võimalik ja omakorda ei saa sina ise aru, mis hiina keelt sinuga räägitakse. Kõik läheb sassi, untsu, segi, ümber, kukub maha, kisub kiiva. Ärritud iga pisiasja peale ja lähed mühinal keema ega suuda rahuneda, iga uus sõna või lause teiselt poolt on kui õli tulle valamine…

Sel ajal ei maksa imestada, kui tehnika ütleb üles või jukerdab, igasuguste lepinguliste suhete ja ka lepingute sõlmimisega võib probleeme esineda, nendega tegelemisel peab olema ülimalt tähelepanelik, ettevaatlik ja parem, kui on oma isiklik usaldusväärne jurist kohe kõrval, kes saab kõik üle vaadata ja kellelt kõik üle küsida.

Sel ajal on igasugune suhtlus on üle kivide ja kändude just sellesama eelpool mainitud üksteisest valesti arusaamise tõttu – ning aeganõudev.

Sel perioodil:

ära alusta: tähtsaid projekte, uuel töökohal, reisi, kohtuasju; ära koli uude kohta; osta elektroonikaseadmeid, kinnisvara, sõiduvahendeid (auto, roller, jalgratas); ära sõlmi lepinguid ega kokkuleppeid; allkirjasta dokumente või saada pakke.
Võib: proovida lahendada vanu probleeme ja tegeleda minevikuga, muuta meelt; samuti võib müüa katkiseid või rikkis asju, kuid ostjat peab sellest teavitama.

Seekordne periood algab esmaspäeval, 17. veebruaril ja lõppeb 10. märtsil.

Eelmine artikkelSõnumid küünlakuu 17.-23. kuupäevaks
Järgmine artikkelTasakaalukeskus kutsub teadlikult hingama
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi