Märgid sellest, kas oled energiatundlik inimene

9
22913

1Energia tunnetus

Foto: Mount Cope

Ilmselt oled juba isegi aru saanud, et iga inimese sensoorsetel võimetel on erinev ulatus/raadius. Näiteks mõni inimene näeb suurepäraselt, teine seevastu mitte nii hästi. Mõnel on jälle suurepärane kuulmine, seevastu teised on jällegi kurdid. Täpselt sama kehtib ka energiatundlikkuse, ehk “kuuenda meele”, kohta. Kas sina oled energiatundlik inimene?

energiad

Kui me püüame lahata reaalsust, siis taandub kõik ikkagi ühele asjale ja see on võnkesagedus. Mõned inimesed on end ümbritsevast energiast vägagi teadlikud ja nad saavad suurepäraselt aru, kas see energia, mis neid hetkel ümbritseb on negatiivne (madal) või positiivne (kõrge). Nad tunnetavad väga lihtsalt nn “halbu” ja “häid” vibratsioone. Seevastu teised inimesed ei saa neist vibratsioonidest kas üldse aru või tunnetavad neid minimaalselt.

Mina võin end pidada energiatundlikuks inimeseks ja puutudes kokku mitmete teiste energiatundlike inimestega, on elu mind õpetanud nägema korduvaid mustreid, mis näitab, kas tegemist on energiatundliku inimesega. Samas, mitte kõik energiatundlikud inimesed ei oma kõiki alljärgnevaid omadusi, aga kui sinus on olemas suurem osa neist, oled suure tõenäosusega samuti energiatundlik inimene.

Postituse edasi lugemiseks, kliki nupukesele: “Loe seda edasi”.

Tagasi
Eelmine artikkelInglisõnumid kaalukuu teiseks nädalaks
Järgmine artikkelInglisõnumid pohlakuu kesknädalaks
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

9 KOMMENTAARI

  1. Lugesin seda artiklit – ja seotud artikleid ka – ja… nüüd on tükiks ajaks nii mõtlemist, tunnetamist kui sisemist tööd. Nii mõnedki pusletükid läksid paika.
    Aitäh! Aitäh! Aitäh!

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi