Märgid sellest, kas oled energiatundlik inimene

9
22201

2Suur empaatiavõime teiste suhtes

Foto: Life Coach Code

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?
IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened.
Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Seda saad teha siin ja võtab vaid hetke. Täname!

Energiatundlikku inimest on väga lihtne ära tunda inimesi täis ruumis, kus keegi on emotsionaalselt hädas, viga saanud või mingil moel kannatab. Nimelt on energiatundlik inimene üks esimesi, kes läheb kannataja juurde talle abi pakkuma. Ta kas lohutab, hoiab kätt, kallistab, pakub oma õlga nutmiseks või on nõus kannataja mure rahulikult ära kuulama. Miks see nii on? Nimelt energiatundlikud inimesed tunnevad sageli teiste inimeste emotsionaalset ja ka füüsilist valu ja seeläbi on neil lihtsam end teistega samastada ning neile lohutust ja abi pakkuda.

Sõltuvused

Foto: Kelly Tan
Foto: Kelly Tan

Olles energiatundlik inimene, tunned/tunnetad sa teistest inimestest palju enam ja seetõttu on sul palju lithsam langeda erinevate sõltuvusttekitavate ainete lõksu nagu sigaretid, alkohol, narkootikumid, ülesöömine, hasartmängurlus, poodlemine, TV jne. Miks? Seda seetõttu, et sa üritad alateadlikult neid madalaid energiavõnkeid endast eemal hoida ja leiad, et oma tunnete tuimestamise/tapmisega saad seda teha kõige kiiremini.  See on aga on väär, sa pead leidma oma energiataseme tõstmiseks ja oma tunnetustega toime tulekuks teisi meetodeid, mitte oma tunnetust tuhmistama.

9 KOMMENTAARI

  1. Lugesin seda artiklit – ja seotud artikleid ka – ja… nüüd on tükiks ajaks nii mõtlemist, tunnetamist kui sisemist tööd. Nii mõnedki pusletükid läksid paika.
    Aitäh! Aitäh! Aitäh!

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi