1Miks soovid ei täitu?

Foto: Веда Мост

Oled olnud tihti silmitsi sellega, justnagu sinu soovid ei täituks. Sa tellid üht ja saad hoopis vastupidist, midagi mida sa tellinud pole? On see sind tigedaks ajanud ja võtnud tahtmise üldse midagi soovida, sest nagunii see, mida soovid ei näi  kunagi täituvat? Olen täheldanud enim seda käega löömist just selle põlvkonna noorte poolt – kui nad midagi kohe ei saa, siis löövad nad sellele käega ning kinnitavad endale, et seda ei saa nad endale MITTE KUNAGI lubada.

Universum vastab alati sinu soovidele, palvetele ja annab sulle alati seda, mida tahad … kui seda küsid. Mis omakorda tähendab seda, et saad seda, mida küsisid ning selleks kehtib külgetõmbeseadus. Tihtilugu mõtled ilmselt sellele, et see, mida sa said, pole ju üldse see, mida sa küsisid või tahtsid ja miks see nii on, on kaks võimalikku põhjust.

  • Esimene variant on see, et see, mida küsisid on nõrgem sellest soovist, mida said ja Universum ei täida mõlemat soovi. Ainult selle, mis on tugevam ja intensiivsem. Näiteks kui tahad saada rikkaks, samas ise kogu aeg mõtled oma kehvale olukorrale, viletsale palganumbrile ja finantsilistele kohustustele, siis küsid sa Universumilt vaesust rohkem kui rikkust. Ja kuna Universum ei täida mõlemat soovi, vaid selle, mis on intensiivsem, saadki sa selle, mis on intensiivsem, selle näite puhul soov vireleda on intensiivsem. Selle, millele oled kulutanud rohkem oma energiat, sa ka saad.
  • Teine kõige levinum põhjus on see, et sa ei ole oma soovi piisavalt selgelt väljendanud. Mis tähendab seda, et sinu välja saadetud energia ei ühti Universumi omaga, vaid läheb vahepeal kaotsi. Kõige lihtsam viis oma soovide Universumile selgeks tegemine on see, kui töötad oma soovi täitumiseks koos Universumiga. Vali ÜKS asi, mida sa oma elus saavutada tahad. Vali midagi, mida sa arvad, et suudad saavutada ja mida sa tõepoolest väga tahad. Kui sa aga sellesse oma soovi ei usu, et suudad selle saavutada, siis sa seda ka ei saa. Nii lihtne see ongi.

Mis tähendab seda, et kui sa midagi südamest ei taha, sa pole selle saamiseks motiveeritud, ega käitu vastavalt sellele, mida süda soovib, siis sa seda ei saa. Alustuseks võiksid valida midagi lihtsat ja kergesti saavutatavat, et panna ennast uskuma, et kõik on võimalik ja saavutatav, kui seda tahta. Kui sa oled oma soovide esitamisel juba kogenum ja saavutad seda, mida oled soovinud, siis saad hakata endale soovima kõike seda, mida sa saada tahad. Kirjuta oma soov üles paberile. Kirjuta see lahti nii üksikasjalikult kui võimalik ja võimalusel pane juurde ka selle foto. Kirjuta oma soov üles viisil: “Mul on…; Ma olen …” mitte viisil “Ma tahaksin saada…; Ma tahaksin olla…”

Nüüd kirjuta üles kõik nees asjad mida sa SAAD ja TAHAD teha selleks, et saada/saavutada see soov/eesmärk, mida Universumilt küsisid. Paljud inimesed arvavad, et nad ei saagi midagi oma eesmärkide/soovid eellu viimiseks teha ja keskenduvad sellele, mida nad teha ei saa. Meeles aga tuleb pidada seda, et alati on midagi, mida SA SAAD teha!

Pole vahet, kui väike või tühine see miski ka oleks, on see ikkagi midagi, mida sa teha saad. Lihtsalt tee seda, see aitab sul oma soovi ellu tuua. Võibolla soovid osta endale näiteks uue auto ja ainus asi, mida sa selleks teha saad, on panna üks euro iga päev oma hoiukassasse. Usu või mitte, aga see ON täiesti piisav. Aga ära püüa Universumit üle kavaldada, sest seda sa teha ei saa! Ole endaga täiesti aus selles osas, mida sa tunned, et saad mugavalt ja rahulikult teha selleks, et sinu soov täituks.

Kirjuta kõik see, mida sa selleks teha plaanid, endale üles paberile või märkmikku. Iga päev vali endale sobiv pooltund või tund segamatut aega selleks, et saad kogu oma üleskirjutatu uuesti rahulikult läbi lugeda. Loe läbi mõlemad kirjutised: see, mida sa saada/saavutada tahad ning ka see, mida selleks tegema pead, et sinu soov täituks. Kui oled selle läbi lugenud, sule silmad ning kujuta endale ette, et sinu soov on täitunud ja sa oled selle üle nii rõõmus, õnnelik ja tänulik. Samuti hoia oma lubadust Universumile, et teed seda, mida oled lubanud oma soovi täitumiseks ka teha. Kinnitan sulle, et ülejäänud teeb Universum, et sinu soov täituks.

Energiavahetus

Foto: Qi New Age & Healing

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

KAKS KORDA AASTAS: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelMärtsi lõpunädala inglisõnumid
Järgmine artikkelFortuuna tänulikkus – 2017 kevad
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi