Randmepaelade maagiline mõju

2
8471
Tagasi
Järgmine

Kuidas kanda?

Foto: Arabia Weddings

Usutakse, et punase käepaela või lõngajupi peaks/võiks siduda kandja randmele keegi lähedastest. Olgu selleks siis keegi pereliikmetest, sugulastest, sõpradest või armsamast. Inimesel, kes selle kandja käele kinnitab, peavad olema head kavatsused ning soovima sinule alati head. Alles siis, kui pael on seotud kandja käele kellegi lähedase poolt, kes soovib kandjale head, saab pael maagilised kaitseomadused. Punast käepaela/lõngajuppi loetakse võimsaks kaitsetalismaniks kurja silma, halva ning negatiivse energia, teiste kadeduse ning halbade kavatsuste eest.

Kanda tuleks/võiks seda maagilist talismani ainult siis, KUI sa sellesse tõepoolest ka usud! Kandmise ajal hoiduge ka ise oma negatiivsetest mõtetest, sõnadest ning tegudest. Püüa teisi mitte arvustada ega sekkuda konfliktidesse. Tee häid ning positiivseid tegusid, püsi positiivselt meelestatuna ning ümbritse end positiivse energia ja auraga. Seda tehes ei ole sul hirmu ei negatiivse energia, hirmu, kahju ega muu negatiivse sekkumise ees. Meeles tuleb pidada seda, et randmel kantav punane pael/lõng ei muutu ise võimsaks talismaniks, kui sa ise sellesse ei usu ega vastavalt käitu, vaid see nõuab ka sinult õigeid tegusid. Mitte midagi ei juhtu siin ilmas niisama.

Vasakul randmel

Foto: Live Internet

Usutakse, et negatiivse energia värav inimese kehasse ja aurasse on just vasak käsi. Ka soov elada edukat elu ning midagi saada ja saavutada, seostatakse just vasaku käega. Seepärast antaksegi raha parema käega ning võetakse vastu vasakuga.

Kui otsustad kanda punast randmepaela või lõngajuppi ümber oma vasaku randme, siis aktiveerid enda jaoks võimsa talismani, mis peletab sinust eemale teiste inimeste poolt saadetud negatiivse energia, kadeduse, sajatused ning hoiab sind ka üleloomulike negatiivsete energiate ja olendite eest.

Paljude kultuuride ja usundite, näiteks Kabbala ja judaismi järgi, usutakse, et kaitsepael peab kindlasti olema soetatud pühast kohast nagu Jeruusalemm või Iisraeli pühast linnast Netivot. Kuid tegelikult on tõde see, et pael peab olema puhas negatiivsest energiast, -soovidest ja antud sulle armastuse ja heade soovidega.

Paremal randmel

Foto: News OK

Seevastu punane randmepael neiu paremal käel näitab, et neiu on vallaline. Sellist eristamist kasutati väga palju just Hindu templites. Usuti, et kui vallaline neiu kannab punast randmepaela, siis paela kuludes leiab neiu endale selle õige, kellega abielluda. Ka pidavat see hästi mõjuma viljakusele.

Slaavlased usuvad, et punase lõime kandmine paremal randmel meelitab kandjale elus ligi õnne ning jõukust.  Samas võib öelda, et tõelised õigeusklased ei kippunud seda maagilist punast paela väga kandma, see polnud nende juures väga levinud komme. Seda just seetõttu, et õigeusu järgi on inimesed, kes kannavad punast paela, usu vastased ning see on vastuolus kristlike veendumustega. Ka tänapäeval võib täheldada mitmetes kristlikes asutustes uksehoidjaid, kes kontrollivad sisenejate käsi, et neil ei oleks analoogseid randmepaelu. Kui need peaksid seal olema, siis need eemaldatakse uksehoidjate poolt ning kandjale peetakse maha epistel, et igasugune seos okultismiga on usuvastane vandenõu ning inimene on langenud kuradi küüsi.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2017

Foto: Spiritual Opening

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Selgitusse: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.

2 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi